Factorio

Přežili jste vlastní smrt. Ocitnete se jako jediní přeživší osamoceni na povrchu nehostinné planety po nepovedené kolonizační misi. Budete muset přežít a začít budovat vše co je potřeba k přežití a přitom nesmíte zapomenout na místní obyvatelstvo, které vám půjde po krku.

Hra Factorio je velice zajímavý mix strategie a survival hry, ve které budete nejprve všechny suroviny těžit sám, stavět první překladače, transportní pásy a pece, které vám přemění rudu na potřebné suroviny, abyste se mohli dále rozvíjet a stavět další industriální zařízení, která vám pomohou při dobývání surovin. Postupně se dopracujete k budování obrovských továrních komplexů, rafinérií zpracovávajícími ropu, až získáte možnost nasazení stavebních a logistických robotů, kteří vám velice usnadní práci. Factorio vám dovolí celou planetu zastavět obrovskou továrnou, která pohltí tuny a tuny surovin. Určitě si velice užijete budování a automatizaci své továrny. Budete plánovat, kam umístíte transportní pásy, překladače, vrtné soustavy, aby se maximalizovali vý­kon

VÍCE

Factorio je velice zajímavá hra, které nabízí nevšední zážitek z budování a plánování vlastní továrny, který je „říznut“ přežíváním a nuceným bojem o suroviny s místními obyvateli, kteří vám chtějí zabránit, abyste jim zničili jejich planetu. Prožitek z hraní se zdvojnásobí, když budete hrát s kamarádem.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
749 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Factorio - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.5 Ghz DUAL
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 0.5 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Jazyk: