FIFA 15 nabídne skvělé herní módy, taky velice návykový Ultimate Team a hlavně to nejdůležitější věcí pravou fotbalovou atmosférou. Herní prostředí počínaje hráči, až po samotný stadion má krásnou grafiku, která lahodí oku. FIFA 15 nedělá sérii FIFA žádnou ostudu ba naopak.

VÍCE

FIFA 15 je nejnovější pokračování populární série her. Těšit se můžete na nové hráče, vylepšenou grafiku a ovládání a nové herní prvky. Nový díl ze série FIFA přináší úžasně detailní a živý fotbal, který nabídne dosud nevídané zážitky. Dočkáme se intenzivního povzbuzování a skandování fanoušků jako při opravdovém zápase a uslyšíme komentátory seznamující diváky se zajímavostmi nadcházejícího utkání v rámci dynamického předzápasového programu. Všech 22 hráčů je nyní propojeno emocionální inteligencí – fotbalisté reagují na soupeře i spoluhráče v kontextu a relevantní k dění na hřišti je i komentář. Grafika nové generace umožňuje dokonce i průběžné opotřebení trávníku s přibývajícími minutami zápasu. Výsledkem autentického grafického zpracování hráčů jsou štíhlé postavy sportovců, které vzhledem věrně odpovídají svým skutečným protějškům. Uvidíte i bláto, které jim ulpí na dresu.

Ovládání fotbalistů zrychluje jejich reakce při pohybu, umožňuje jim lépe a charakterističtěji vést míč a překonávat soupeře v souboji jeden na jednoho způsobem, který uživateli přinese mnohem větší uspokojení. Fotbal nabízí úžasná dramata a FIFA 15 vás vtáhne do jejich středu tak, že zažijete veškeré emoce a napětí, které tento nejoblíbenější sport na světě dokáže vyvolat.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
699 Kč
Vaše cena:

1-4 | 5
VIDEA

FIFA 15 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Quad
RAM: 8 GB
Grafická karta: min ATI Radeon HD 5770 / NVIDIA GTX 650
HDD: 13 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: