Hvizd píšťalky právě zahájil zápas, ve kterém půjde o vše a první výkop započal hru. Ještě nikdy nebyl v herní historii tak realisticky zpracován fotbal, jako v novém díle FIFA 18. Dočkáte se neskutečně dokonalé iluze fotbalových zápasů, precizně zpracovaného ovládání, autentických fotbalistů, týmů či stadionů. Díky nové technologii Real Player Motion budete mít pocit, že nehrajete fotbalovou hru, ale že se díváte na pravé fotbalové utkání a o dramatické monety nebude nouze. Nový díl FIFA 18 se může hrdě prohlásit za nejlepší fotbalovou hru současnosti.

VÍCE

Nová technologie Real Player Motion dokáže animace fotbalistů zobrazit tak reálně, že není téměř rozpoznat od skutečných fotbalistů. Díky tomu má FIFA 18 nejplynulejší hratelnost a především téměř okamžitou odezvu ovládání. Nové technologie nejen umožňují předvést reálný pohyb na hřišti, ale také si upravit vlastní fotbalisty dle svých požadavků. Každý hráč je osobností na hřišti se svými slabými a silnými stránkami. Díky novým šesti archetypů a mapovací technologii dává hráčům jedinečnou identitu a především je od sebe odlišuje. Poprvé v historie série FIFA se skutečné pohyby hráčů, jejich tělesné proporce a vlastnosti projeví v pohybu jejich virtuálních protějšků. Proto každý fotbalista na hřišti má svůj specifický běh, rychlost i obratnost. Díky tomu se reálnost FIFA 18 posouvá do vyšších rovin.

FIFA 18 se opět může pochlubit velice bohatou škálou taktických stylů hry a umělá inteligence vychází z pravé strategie fotbalových klubů. Díky těmto inovativním novinkám je AL schopna reagovat na změny okamžitě a rozeznat tiki-taku. Zcela zřetelně pocítíte změnu v defenzivní a útočné činnosti vždy, když si zvolíte nový klub, nebo jiného protivníka. Nové inovace v umělé inteligenci mají za následek, že vaši spoluhráči budou správně reagovat na situaci na hřišti a odpovídajícím způsobem vám budou pomáhat a snažit se s vámi spolupracovat.

Nejnovější FIFA 18 toho přináší opravdu hodně a tento díl má nejen „vylepšenou“ grafiku. Do ruky se vám dostává pořádná fotbalová hra, u které vydržíte měsíce bez toho aniž byste se nudili. Proto si užijte svůj první výkop, bude to nezapomenutelný zážitek.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
479 Kč
Vaše cena:

1-4 | 5
VIDEA

FIFA 18 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3 3.4 Ghz
RAM: 8 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 50 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: