FIFA 21

Zahrajte si FIFA 21, získejte Davida Beckhama. Zahrajte si FIFA 21 od 15. prosince 2021 do 15. ledna 2021 a získejte Davida Beckhama jako neobchodovatelný předmět do FUT a také coby průkopníka do VOLTY*. FIFA 21 Beckham Edition je obsahově totožná s FIFA 21 Standard Edition.

Zahrajte si nejpopulárnější hru světa a vyberte si z více než 17 000 hráčů, 700 týmů, 90 stadionů a 30 ligových soutěží z celého světa.

  • VOLTA FOOTBALL

V rámci FIFA 21 se vůbec poprvé na Steamu objevuje VOLTA FOOTBALL, herní režim, který vrací fotbal k jeho kořenům. Vytvořte si postavu a vyberte jí trendy oblečení a doplňky. Společně s přáteli nasajte pouliční atmosféru a předveďte svůj styl na více než 20 hřištích po celém světě prostřednictvím různých forem malé kopané. Vyzkoušejte společenštější pouliční fotbal v režimu TÝMY VOLTA, novém způsobu společného hraní s až třemi přáteli nebo v rámci týmu s ostatními hráči VOLTA FOOTBALL.

  • FIFA Ultimate Team (FUT)

Staňte se součástí nejoblíbenějšího režimu série FIFA, v němž si můžete vybudovat vysněný tým hráčů z minulosti i současnosti. Novinkou letošního roku je Kooperativní FUT, nový způsob on-line hraní s přáteli a společného získávání odměn. Spojte síly v Division Rivals i Squad Battles, zapojte se do týdenních soutěží a plňte zcela nové kooperační úkoly, které vás odmění nejen za vítězství na hřišti. Přizpůsobte si stadion k obrazu svému a vybírejte z různých nátěrů, sedadel a dalších volitelných prvků. Nanoste sedačky, zvolte nějaké parádní chorály a po cestě na globální scénu vytvořte stadion s úžasnou atmosférou.

  • Režim Kariéra

Postarejte se o každý aspekt v režimu Kariéra ve FIFA 21 zásluhou novinek, které rozšiřují vaše možnosti při zápasech, přestupech i tréninku. Zahrajte si licencované verze největších pohárových soutěží světa – včetně UEFA Champions League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, LaLiga Santander nebo Bundesliga – a doveďte svůj tým až na vrchol.

  • Vlastní pravidla

I ve FIFA 21 můžete hrát podle vlastních pravidel. Premisa je jednoduchá. Upravte si pravidla podle vlastního uvážení nebo dokonce hrajte úplně bez nich. Oddechnete si tak od důležitých utkání a užijete si spoustu zábavy. Zároveň jde o dobrý způsob, jak titul FIFA 21 představit přátelům a nováčkům, kteří se tak mohou pohodlně seznámit s nejpopulárnější hrou světa. V nabídce je spousta zajímavých režimů od Přežití po Bez pravidel, takže na své si přijde opravdu každý.

Doručení:
DO 24 HODIN
899 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 90 bodů

VIDEA

FIFA 21 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 8 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 50 GB
Systém: Windows 10
Jazyk: