Football Manager 2014

Díky více než 1000 vylepšení a rozšíření je desátý Football Manager™ od Sports Interactive a SEGA® tím nejvěrohodnějším a nejrealističtějším simulátorem, jaký byl dosud vydán

Technicky nejpokročilejší a rozličnými funkcemi doslova nabitý díl z celé historie této série. Díky více než 1000 vylepšení a rozšíření je FM 2014 v porovnání se svým posledním předchůdcem tou nejrealističtější simulací fotbalového managementu všech dob.

VÍCE

Kromě vylepšené hratelnosti představuje FM 2014 i škálu technických inovací: hra je také poprvé dostupá na systémy Linux a poprvé také využije technologii ukládání přes cloud, což znamená, že manažeři nyní budou moci ve svých kariérách pokračovat z jakéhokoliv počítače na celém světě.

Svůj zážitek s FM si také můžete upravit v dosud nejvyšší míře, neboť integrace nástrojů Steam Workshop manažerům umožňuje vytvářet a sdílet upravený obsah pro FM jako třeba balíčky s fotografiemi a logy, nové a uživatelské soutěže a dokonce i na míru šité herní výzvy pomocí nového Challenge Editoru, který je součástí Pre-game Editoru, jež je dostupný zdarma ke stažení.

Podrobnější informace o hlavních nových funkcích FM 2014

Vylepšený zápasový engine 3D Match Engine doznal výrazných vylepšení, a to včetně rozšířené UI, vylepšeného nasvícení a animací hráčů, individuálních modelů hráčů, realističtějších reakcí hráčů na události na hřišti a celé řady optimalizací, díky jejichž kombinaci se jedná o nejhezčí a nejrychlejší zápasový engine FM všech dob.

Přepracované taktické možnosti Vytváření, výběr a implementace taktiky prošlo kompletním redesignem, takže role hráčů a týmové strategie jsou nyní ještě prominentnější. Hráčské role je nyní možno definovat na vícero pozic, jsou zde i nové hráčské role a pokyny a konkurenční manažeři díky vylepšení umělé inteligenci dokáží svou taktiku přizpůsobovat mnohem pohotověji.

Realističtější přestupy a smlouvy FM 2014 představuje přepracovaný modul přestupů, ve kterém soupeřící kluby a manažeři zastávají realističtější postoj při vytváření a zpracovávání přestupových návrhů. Navíc bylo přidáno několik přestupových klauzulí z „reálného světa“, jako například možnost zapůjčit hráče zpět do klubu, ze kterého byl právě zakoupen, a možnost nabídnout jako platbu kombinaci peněz a půjček hráčů. Podobně byly přidány nové smluvní klauzule ohledně vystoupení na lavici náhradníků. Navíc je nyní možné provádět starý „tahový“ systém vyjednávání přestupů dvěma způsoby: tím vyzkoušeným a osvědčeným a novým „živým“, který se podobá vyjednávání smluv v FM.

Sofistikovanější interakce s výborem Vyjednávání smluv je v FM 2014 realistič­tější, neboť manažeři a výbor nyní mohou činit požadavky a představovat své vlastní vize pro klub jak v počátečních přijímacích pohovorech, tak v diskusích o prodloužení smlouvy. Manažeři se také mohou pokusit znovu a lépe vyjednat rozpočty na přestupy a platy jako odměnu za věrnost, pokud jim bylo nabídnuto zaměstnání v jiném klubu, a to s tím, že výsledek jim pomůže v rozhodování, jestli mají odejít, či nikoliv.

Vylepšená interakce mezi hráči, zaměstnanci a médii Ve hře nyní lépe funguje interakce mezi hráči, manažeři a jejich soupeři a médii; například trenéři nyní mohou dávat zpětnou vazbu o výkonech záložních a dorosteneckých hráčů. Manažeři také mohou požádat klíčové hráče, aby si promluvili s nespokojenými členy mužstva, zatímco úvod setkání na konci sezóny manažerovi umožňuje dát mužstvu najevo, jak si vedli a jaké jsou cíle pro nadcházející sezónu.

Systém zpráv Systém zpráv byl přepracován tak, aby manažeři nyní mohli řešit mnoho klubových záležitostí přímo z doručené pošty. Navíc jsou nyní zprávy označovány barvami (podle kategorie) a obsahují více podrobností – například hlášení scoutů se nyní objevují jako samostatné položky s hlášením o všech sledovaných hráčích a možností zařadit každého z těchto hráčů do užšího výběru nebo mu rovnou učinit nabídku.

Vylepšené uživatelské rozhraní Uživatelské rozhraní FM 2014 doznalo obrovských změn. Klíčové oblasti byly přepracovány – a to včetně stránky s přehledem tréninku, přestupového centra a hlavní stránky se zprávami –, zatímco podstatné změny se týkají uživatelského rozhraní v celé hře. Předělán byl i jazyk, který je ve hře používán, takže nyní více koresponduje s jazykem fotbalu v reálném světě.

Vylepšení Football Manager Classic Manažeři si nyní mohou vybrat více než tři hratelné národy v režimu Classic. Navíc „rychlorežim“ nyní zahrnuje i Přestupový termín, plánovač zápasů a další odemykatelné funkce.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
289 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Football Manager 2014 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.6 Ghz
RAM: 1 GB
Grafická karta: 128 MB
HDD: 3 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Jazyk: