For Honor

For Honor bychom jednoduše mohli zařadit do bojové hry, která mixuje strategické uvažování, týmovou hru a intuitivní bojový systém. Mimo Single playeru, kterého se můžete nabažit až až je zde v nabídce multiplayer, nebo-li spíše mod 4vs4, který je navíc doplněn o desítky NPC bojovníků. Pro každou bitvu zvlášť si vyberete ze 3 druhů – rytíře, vykinga nebo samuraje. Jak jste jistě pochopili, každý druh má své pro a proti, včetně vlastních zbraní, vlastností a bojového stylu. Můžete upravovat také jednotlivé části zbroje, jako tedy ramena, hrudník, helmu – libovolně si s částmi pohrát. Ukažte tedy svému nepříteli, kdo je tu pán bojového úmění ve hře For Honor.

VÍCE

UNIKÁTNÍ VÁLEČNÍCI

Pro každou bitvu si vyberte ze tří druhů válečníků – samuraje, vikinga nebo rytíře. Každá třída má své vlastní zbraně, vlastnosti a herní styl, díky čemuž může zvrátit bitvu ku svému prospěchu.

POBIJTE NEPŘÁTELE SAMI NEBO S KAMARÁDY

For Honor má klasickou kampaň pro jednoho hráče, ale to opravdové vzrušení z bitvy zažijete hlavně v on-line multiplayeru 4vs4. Tam teprve poznáte ty nejukrutnější souboje meče proti meči.

PŘEVRATNÝ MULTIPLAYER

V brutálních bitvách a duelech je nejdůležitějším klíčem k vítězství týmová spolupráce. V žáru bitvy je klíčová koordinace a komunikace s vlastní partou. Musíte se správně krýt, strategicky zabírat kontrolní body a opatrně masakrovat nepřítele.

INOVATIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Díky novému systému ovládání Art of Battle poznáte skutečnou váhu vaší zbraně a ucítíte sílu každého úderu. Ovládání je přístupné pro každého, ale jeho mistrovské zvládnutí dá zabrat i těm nejlepším hráčům.

VÁŠ VÁLEČNÍK, VAŠE BARVY

Ukažte svoji osobnost a zastrašte své protivníky díky originální zbroji. Můžete upravovat jednotlivé části jako hrudník, ramena nebo helmici a libovolně si s nimi pohrát. Možností jak se odlišit je nepřeberné množství.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
499 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 50 bodů

1-4 | 5
VIDEA

For Honor - video

OBRÁZKY

Jazyk: