Guild Wars 2 Heart of Thorns

V srdci maguumské džungle na vás čekají nová dobrodružství! Postavte se neustále rostoucím hordám Mordremothových poskoků, objevte spojence z pradávných civilizací a bojujte s novými nepřáteli ve vertikálním světě, ve kterém vystoupáte do nových výšin a snesete se do hlubin džungle.

Vypořádejte se s náročným skupinovým obsahem, prozkoumejte nové mapy otevřené džungle, prožijte nové události a příběhy a vyzkoušejte své schopnosti v napínavých soubojích s novými bossy.

VÍCE

Guild Wars 2: Heart of Thorns™ je prvním datadiskem pro Guild Wars 2®. Datadisk Heart of Thorns je založen na myšlence, že i cesta může být cíl, a pokračuje v tradici Guild Wars 2 spočívající v porušování konvencí žánru MMO, díky čemuž nabízí online světy takové, jaké by měly být.

Hra Guild Wars 2 obdržela více než 100 cen a ocenění a od své premiéry se rozšířila o více než 40 bezplatných obsahových přídavků od příběhových epizod Living World™ po speciální sváteční události a balíčky nových funkcí. Guild Wars 2 vyvíjí ArenaNet, cenami ověnčené vývojářské studio proslulé svým zápalem pro inovaci a svými úspěchy na poli tvorby online světů.

Při zakoupení balení Guild Wars 2: Heart of Thorns™ Pre-Purchase získáte možnost zahrát si beta víkendy k tomuto rozšíření, které pro vás následně bude přístupné ode dne vydání (datum zatím není upřesněno) bez nutnosti dalšího nákupu. Současně obdržíte i základní hru Guild Wars 2®, kterou můžete začít hrát ihned.

BONUSY BALENÍ PRE-PURCHASE STANDARD EDITION

• Přístup do všech beta víkendů. Zahrajte si všechny beta víkendy Guild Wars 2: Heart of Thorns. • Okamžitý přístup do základní hry Guild Wars 2. • Exkluzivní titul. Získejte exkluzivní herní titul Maguuma Trailblazer. • Limitovaná dostupnost. Bonusy z balení Pre-purchase jsou exkluzivní, a jakmile Guild Wars 2: Heart of Thorns vyjde, nebudou tyto bonusy nijak dostupné.

Srdce Maguumy

V džungli Maguuma na vás čeká nové dobrodružství. Postavte se sílícím hordám Mordremothových následovníků, objevujte spojence z dávných civilizací a bojujte s novými nepřáteli. • Vyzkoušejte si nové výzvy pro skupiny. • Prozkoumejte nové otevřené mapy v džungli. • Ponořte se do víru nových událostí a herních příběhů. • Otestujte své schopnosti v boji proti novým bossům.

Systém mistrovství

Přepracovali jsme celý systém mistrovství. Prozkoumejte nové možnosti výcviku pro postavy na maximální úrovni založené na rozvoji základní filosofie, že i cesta by ve hře měla být cílem. Systém mistrovství přidává smysluplný postup postavy, aniž by znehodnocoval vaše těžce nabyté úrovně a vybavení.

Nové povolání: Revenant

Přivlastněte si legendární moc a rozpoutejte chaos na bojišti díky zcela novému povolání, které se jmenuje revenant (navrátilec). Vstupte na bitevní pole vybaveni těžkou zbrojí a mimozemskými silami z říše mlh.

Specializace

Rozvíjejte hratelnost. Díky specializacím povolání si zpřístupníte zbraně, které vašemu povolání nebyly dříve dostupné. Také si můžete odemknout nové rysy, schopnosti a jedinečné mechanismy – díky tomu všemu budete moci své povolání přetvořit v něco nového.

PvP: Nový herní režim Stronghold

Shromážděte zásoby a najměte si vojáky. Bojujte o nadvládu nad hrdiny. Postavte se ke katapultům a braňte svou pevnost. Ztečte nepřátelské brány a ochraňte vládce gildy! Naše nová funkce cechovních týmů vám umožní spojit se do skupin a bojovat na samém vrcholu žebříčků. Režim Stronghold nabízí zcela nový způsob soupeřivého hraní PvP v Guild Wars 2!

WvW: Nové hraniční mapy

Zažijte nové a dosud nevídané bitvy na bojištích v nejnovějším přídavku World vs. World – v nové mapě Borderlands. Projděte zrádnými výšinami plnými pastí, které vaše nepřátele odhodí do hlubin pod vámi, a spolupracujte s urputnými obránci, abyste protivníky udrželi v šachu. Úkoly na mapě budou důležitější než kdy dřív, neboť si díky nim zpřístupníte nové strategie, taktické možnosti a herní mechanismy, díky nimž získá váš svět výhodu!

Cechovní síně

Vaše gilda prošla společně celým světem. Nyní je čas si z něj kus urvat pro sebe. Spolupracujte se členy své gildy – zaberte si a rozvíjejte vlastní cechovní síň přímo v srdci Maguumy.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
749 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Guild Wars 2 Heart of Thorns - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.0 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 35 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Jazyk: