Half-Life 1 Anthology

Balíček obsahuje :

  • Half-Life
  • Half-Life: Opposing Force
  • Half-Life: Blue Shift
  • Team Fortress Classic

Half-Life – Hra, která byla označena jako Hra roku více než 50 publikacemi, je první titul společnosti Valve spojující akci a dobrodružství s oceňovanou technologií, které spolu vytváří děsivě realistický svět, ve kterém se hráč musí soustředit na své přežití. Hra současně obsahuje úžasný režim pro více hráčů, který umožňuje hrát proti přátelům i nepřátelům z celého světa

Half-Life: Opposing Force  – Vracíte se do výzkumného komplexu Black Mesa jako jeden z vojenských specialistů, jejichž úkolem je zlikvidovat Gordona Freemana. Vychutnejte si zcela novou epizodu herní akce pro jednoho hráče. Utkejte se s nelítostnými mimozemskými protivníky a experimentujte s novou výzbrojí.

Half-Life: Blue Shift – Hra Blue Shift byla původně vydána v roce 2001 společností Gearbox Software jako rozšíření hry Half-Life. Tentokrát se vracíte do výzkumného komplexu Black Mesa v roli Barney Calhouna, pracovníka ostrahy, který pomohl Gordonovi z mnoha svízelných situací.

Team Fortress Classic – Hra Team Fortress Classic, jedna z nejoblíbenějších akčních online her všech dob, obsahuje devět tříd postav: od zdravotníka přes špiona po demoličního experta, kdy se všichni účastní jedinečných online týmových bojů.

Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
469 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Half-Life 1 Anthology - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 500 MHz
RAM: 128 MB
Grafická karta: 16 MB
HDD: 2 GB
Systém: Windows
Jazyk: