Ve hře Halo 4 pro Xbox 360 se ocitneme téměř pět let po událostech z Halo 3. Halo 4 se vydává odvážně novým směrem a představuje epickou sci-fi ságu, ve které se Master Chief vrací čelit osudu a starověkému zlu, které ohrožuje osud celého vesmíru. Kromě bohatého příběhu zavedlo Halo 4 průkopnický multiplayer zvaný Halo Infinity Multiplayer, který je postaven na historii Halo universa.

VÍCE

Halo Infinity Multiplayer – Odehrává se na největší lodi v UNSC, která slouží jako centrum vaší Spartanské kariéry. Zde můžete rozvíjet svou kariéru napříč všemi Halo 4 konkurečními i kooperativní­mi módy.

Příběh UNSC Infinity je prolínán s kampaní Halo 4 a k tomu se přidává zbrusu nové dobrodružství známé jako Spartan Ops. – první svého druhu a vzrušující přírustek do série Halo. Spartan Ops. je epizodické dobrodružství, které spojuje propracovaný příběh a kvalitní filmové sekvence s akční hratelností.

Spartan Ops. je součástí Halo 4 bez dalších poplatků – zahrajete si dvě kampaně v jedné hře. Mód známý jako „War Games“ se odehrává na palubě bojové lodě UNSC Infinity a opět dokazuje, proč je Halo multiplayer tak slavný. Halo 4 zavádí nové herní módy a strategie, které Vám pomohou rozvíjet kariéru Spartan – IV.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
449 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Halo 4 - video

OBRÁZKY

Jazyk: