Halo The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection“ nabízí kompletní příběh legendárního hrdiny série Halo, Master Chiefa, poprvé na jedné konzoli. Tato kolekce bude navíc obsahovat i přepracovanou verzi „Halo 2“ s názvem „Halo 2: Anniversary“, a to u příležitosti oslav 10. výročí této fanoušky oblíbené klasiky.* „Halo: The Master Chief Collection“ je unikátní kolekcí série „Halo“ („Halo: Combat Evolved Anniversary“, „Halo 2: Anniversary“, „Halo 3“ a „Halo 4“) se sjednocenou hlavní nabídkou, ve které fanoušci najdou odemčené všechny jednotlivé kapitoly kampaně. Vydejte se v roli Master Chiefa na dlouhou pouť a užijte si nespočet hodin zábavy v režimu hry více hráčů. Vstupte do světa série „Halo“ v rámci známé kampaně nebo více než stovky map pro režim hry více hráčů ze všech čtyř titulů.

VÍCE

Každá hra v „Halo: The Master Chief Collection“ na Xbox One je vylepšena po grafické stránce, „Halo 2: Anniversary“ se může navíc pochlubit zcela přepracovanou kampaní. Všechny čtyři hry poběží na dedikovaných serverech při 60 snímcích za vteřinu.

V rámci „Halo: The Master Chief Collection“ se můžete rovněž těšit na přístup k nové digitální sérii „Halo: Nightfall“ a multiplayerové betaverzi „Halo 5: Guardians“, která bude k dispozici ke konci roku 2014.

Kompletní příběh Master Chiefa – V rámci jednoho balení a na jedné konzoli se můžete díky „Halo: The Master Chief Collection” těšit na ikonického a oblíbeného hrdinu a jeho impozantní cestu sérií Halo. K dispozici budete mít na 45 misí pro jednoho hráče z „Halo: Combat Evolved Anniversary“, „Halo 2: Anniversary“, „Halo 3“ a „Halo 4“, vše navíc odemčené od úplného začátku. Dalším lákadlem „Halo: The Master Chief Collection“ je vylepšená grafická stránka každé z her, jež běží při 60 snímcích za vteřinu, včetně graficky přepracované kampaně „Halo 2: Anniversary“. Nezapomeňme ani na nová videa z prologu a epilogu předznamenávající „Halo 5: Guardians“. Toto je zkrátka kolekce, na kterou fanoušci série „Halo“ čekali. Vše hezky v jednom a na Xbox One.

„Legendární“ multiplayer série Halo – Kolekce nabízí více než 100 map pro více hráčů a map z přídavku Spartan Ops ze všech čtyř titulů (vůbec poprvé budou hratelné přes Xbox Live i mapy z „Halo: Combat Evolved“) běžících na původních enginech. Na vás jen bude, abyste si vybrali, v jaké z her se budete chtít pustit do svých nepřátel. Zvolte si z hlavní

nabídky oblíbenou mapu pro více hráčů a herní režim a po boku dalších Sparťanů se pusťte na dedikovaných serverech do boje.

„Halo 2: Anniversary“ – V rámci oslav 10. výročí vydání této ikony se těšte na zcela nová videa a vizuálně přepracovanou kampaň s „klasickým režimem“, který vám umožní okamžitě přepínat mezi předělanou verzí a tou původní z roku 2004. Objevte nové střípky příběhu ve skrytých videích a využijte všechny nové lebky ke zcela novému zážitku z kampaně. Vyzkoušejte všech 25 původních map z „Halo 2“, titulu, který definoval on-line hraní na konzolích, plus 6 kompletně přepracovaných map.

Hlavní nabídka – Prostřednictvím zcela nové hlavní nabídky máte z jednoho místa přístup ke kompletnímu příběhu Master Chiefa a více než 100 map. Hrajte postupně všechny čtyři zcela odemčené kampaně, začněte od konce, nebo skákejte od mise k misi napříč kteroukoli hrou. Vývojáři hry pro vás připravili seznamy map z tematicky laděných kampaní, což s sebou přinese novou dávku zábavy a výzvy. Snadno si najděte a zahrajte oblíbené herní režimy na mapách pro více hráčů a ze Spartan Ops. Vše ze série „Halo“ – jak jste si to přáli.

Nová digitální série „Halo: Nightfall“ – Vydejte se v této akční sérii od 343 Industries a Scott Free Productions do již tak podivného a nebezpečného světa, ve kterém narazíte na elitní agenty UNSC. „Halo: Nightfall“ je úžasným novým příběhem nejen pro fanoušky série Halo, ale i pro nové publikum. Za sérií stojí v roli výkonných producentů Ridley Scott a David Zucker, prezident Scott Free Productions, režisérské taktovky se ujal Sergio Mimica-Gezzan (seriály „Battlestar Galactica“, „Pilíře Země“ a „Hrdinové“).

Multiplayerová betaverze „Halo 5: Guardians“ – Buďte mezi prvními, kteří si vyzkouší novou generaci on-line hraní v rámci série „Halo“. Nenechte si ujít betaverzi „Halo 5: Guardians”. A co takhle exkluzivní obsah do této bety? Není nic snazšího než si ho odemknout v „Halo: The Master Chief Collection“ a „Halo: Nightfall“. Tyto exkluzivní předměty si poté přenesete do plné verze „Halo 5: Guardians“.

  • Některé herní prvky (včetně skrytých videí) vyžadují širokopásmové připojení k internetu. Hra více hráčů on-line vyžaduje Zlaté členství služby Xbox Live (v prodeji samostatně). „Halo 5: Guardians“ v prodeji samostatně, datum vydání nebylo prozatím oznámeno. „Halo: Nightfall“ – 5epizodní série je k dispozici pouze digitálně, a to v týdenních intervalech, kdy bude vycházet nová epizoda. Vyžaduje Xbox One nebo Windows 8.1 a širokopásmové připojení k internetu. Multiplayerová betaverze „Halo 5: Guardians” vyžaduje hru „Halo: The Master Chief Collection“. Spuštění betaverze: 29. prosince 2014; konec: 18. ledna 2015. Minimální věk 17 let. Vyžaduje Xbox One, širokopásmové připojení k internetu a Zlaté členství služby Xbox Live (v prodeji samostatně). Data vydání, obsah a herní prvky „Halo: Nightfall“ a „Halo 5: Guardians“ se mohou měnit.
Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
649 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Halo The Master Chief Collection - video

OBRÁZKY

Jazyk: