Svět Halo ohrožuje zcela nový nepřítel. Mezi lidstvem a ničivou pohromou stojí jediné: statečná posádka lodi „Spirit of Fire“.

Halo Wars 2 pro Xbox One nabízí strategickou hru v reálném čase s rychlostí, jakou znáte z bojů v předchozím dílu. Postavte se do čela armád Sparťanů a dalších vojáků světa Halo, jako jsou Warthogové, Škorpioni a jiné skvělé nové jednotky. Čeká vás brutální válka proti strašlivému novému nepříteli na dosud vůbec největším bojišti ve světě Halo.

VÍCE

Zcela nový příběh plný akce

Ve hře Halo Wars 2 se hrdinové hry Halo Wars vrací a zjišťují, že oni – i celá galaxie – jsou ve větším nebezpečí než kdy předtím. Zcela nový příběh se odehrává po událostech ze hry Halo 5. Obsahuje mise plné akce v legendárním světě ze hry Halo známém jako Archa.

Vybudujte si ve hře Halo vlastní armádu

Postavte základny, vyrobte vozidla a svolejte vojsko. A pak se v jeho čele vydejte do bitev odehrávajících se v mimozemských prostředích. Čeká vás spousta kampaní a map pro více hráčů.

Boj ve více hráčích

Hrajte hru Halo Wars 2 s přáteli a komunitou Xbox Live nebo proti nim v soubojích pro až 3+3 hráče. V bojích na různorodých mapách budete mít k dispozici zcela nové jednotky s obrovskou bojovou silou, vůdce se zvláštními schopnostmi, kteří jim pomohou zvrátit vývoj bitvy, a napínavé režimy pro více hráčů.

Blitz: bezprostřední velení

Blitz přináší zcela nový způsob zapojení do hry Halo Wars a strategické hraní v reálném čase. Díky kombinaci taktického boje a strategie ve stylu karetních her tvoří vaši hrací plochu v režimu Blitz vaše armáda – sestavujete sbírky výkonných vozidel a oddílů hry Halo a velíte jim proti vlnám nepřátel v rychlých akčních utkáních online nebo samostatně.

Ukázky karet Blitz :

  • Sparťan Douglas

Sparťan Douglas je ve světě Halo legendou a v režimu Blitz je tak mocný, jak se od Sparťana očekává. Douglas je účinný proti všem typům jednotek a na bojišti díky svému regenerativnímu štítu vydrží déle.

  • Elitní rangeři

Elitní rangeři jsou vysoce akční průzkumníci Vyvrženců, kteří dokážou odhalit maskované jednotky a skvěle se hodí proti pěšákům protivníka.

  • Výsadkový Sršeň

Výsadkový Sršeň je skvělým oponentem pozemních vozidel díky svým možnostem vzdušných útoků. Pokud tyto Sršně sestřelí nepřátelská palba, vyšlou po pádu díky schopnosti Poslední obrana tři pěší jednotky.

  • Saranče

Saranče můžete použít jako útočnou jednotku s dlouhým dosahem, která dokáže vytvořit štít a zvítězit ve vleklých střetnutích. Obnova

V režimu Blitz jsou vojáci drahocenní a chytré využití velitelových schopností obnovy pomůže uzdravit vojáky a zvrátit tak vývoj bitvy.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
469 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 47 bodů

1-4 | 5-7
VIDEA

Halo Wars 2 - video

OBRÁZKY

Jazyk: