Hearts of Iron IV Cadet Edition

Paradox Interactive je tu s další skvělou strategií. Hearts of Iron 4 Vám poskytne tu největší moc, kterou může kdo mít – schopnost mít moc nad národem v období druhé světové války. Jak přesně bude hra probíhat je zcela na Vás, ale pamatujte, že dle Vašich rozhodnutí se hra bude dále přizpůsobovat. Pokud se Vám nechce válčit, vše jde samozřejmě vyřešit i v klidu bez nabité zbraně. Stačí umět být diplomovaný a umět jednat s ostatními – zatím neutrálními národy. Ze strategického hlediska určitě není výhodné, abyste zkoušeli se postavit celému světu, ale rozhodnutí je na Vás!

VÍCE
  • TOTÁLNÍ STRATEGICKÁ VÁLKA

Válka se nevyhrává jen na zemi, moři a ve vzduchu, ale také v srdcích mnoha žen a mužů. Nechte za sebe bojovat ty nejlepší velitele ze druhé světové války za použití všech dobových prostředků, jako jsou tanky, letadla, lodě, zbraně a nově objevené zbraně hromadného ničení.

  • VYBERTE SI NÁROD

Vybírejte mezi těmi nejmocnějšími národy a malými státy, snažícími se uhasit válečné ohně. Zažijte druhou světovou válku se vším, co k ní patří, mimo jiného také díky proměnlivé roční době a počasí a samozřejmě i terénu. Sníh, bahno a bouře se mohou stát vaším silným spojencem nebo naopak nemilosrdným nepřítelem.

  • VYJEDNÁVAT NEBO BOJOVAT ?

Těšit se můžete také na pokročilé politické a diplomatické systémy, profilové frakce a mnohem více. Objevte flexibilní technologický systém, kde všechny vaše majoritní schopnosti získávají svou vlastní identitu. Vytvářejte do detailů propracované historické tanky a letadla, provádějte výzkum a získávejte potřebné zkušenosti.

  • ONLINE BITVY

Bojujte se svými přáteli online díky kompetitivnímu a kooperativnímu multiplayeru pro až 32 hráčů.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
329 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 33 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Hearts of Iron IV Cadet Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Jazyk: