Heroes of Might & Magic V GOLD

PC (Uplay)Platforma:
Strategie - TahovéŽánr:
UbiSoftVýrobce:
10. Října 2008Datum vydání:
Jazyk:
Jazyk ke stažení [?]:

Edice GOLD obsahuje :

  • základní hra Heroes of Might and Magic 5
  • datadisk Heroes of Might and Magic 5 Hammers of Fate
  • datadisk Heroes of Might and Magic 5 Tribes of the East

Staňte se svědky úžasné proměny hry, která kdysi definovala žánr strategií a dnes se stává fenoménem nové generace, ve kterém se spojuje fantazie s úchvatnou grafikou a hratelností. Hordy démonů útočí na známý svět Might & Magic a v jejich stopách jde zkáza a chaos. V sázce je osud celého světa a hrdinové ze všech možných legendárních frakcí se musí postavit této ničivé hrozbě.

VÍCE

Vžijte se do jejich údělu, veďte jejich armády k vítězství a odhalte tajný cíl, který sledují Páni démonů. Ujměte se velení unikátních hrdinů, shromážděte mohutné armády, porazte nepřítele pomocí zbrusu nového dynamického systému bitev v online i offline módu a staňte se legendou strategického žánru. Špičkové grafické technologie: Poprvé v dějinách máte možnost ponořit se do světa Might & Magic v plně animované podobě krásně zpracované ve 3D v moderním poutavém hávu.

Vyspělejší a konzistentnější svět hrdinské fantasy: Čekají vás zde všechny prvky, které této sérii zajistily úspěch, ovšem prostředí je přepracované a výrazně vyspělejší – narazíte zde na šest unikátních frakcí a více než 40 různých monster a kouzel. Dokonalý mix strategických prvků a RPG herního stylu: V šesti kampaních rozdělených do více než 30 misí budete prozkoumávat a dobývat území, spravovat města, najímat armády a vylepšovat své hrdiny – to vše v uživatelsky příjemném, přesto však propracovaném tahovém systému. Plně nastavitelný tahový systém bojů pro náročnější a taktičtější střety: Odhalte tajemství bojového systému, jenž sérii Heroes proslavil, nebo si vychutnejte zbrusu nový systém dynamických bitev, který změní šachovnici v živoucí bojiště. Soutěživé, návykové a adrenalinem nabité módy pro hru více hráčů

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
399 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Heroes of Might & Magic V GOLD - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.5 GHz
RAM: 1 GB
Grafická karta: 128 MB
HDD: 9 GB
Systém: Windows XP
Jazyk: