Homeworld Deserts of Kharak

PC (Steam)Platforma:
Strategie - RealtimeŽánr:
20. Ledna 2016Datum vydání:
Jazyk:

Prequel ke klasickým hrám Homeworld. Sestavte svou flotilu a doveďte je k vítězství na pohyblivých píscích planety Kharak v této přesvědčivé strategické hře pro PC od Blackbird Interactive.

ZAŽIJTE PŘÍBĚH V kampani Deserts of Kharak je hluboko v jižní poušti objevena anomálie. Je vyslána expedice, ale příběh není tak jednoduchý. Objevte příběh Rachel S'jet, když vede své lidi na cestě za nalezením jejich osudu ve vzrušující kampani.

HEAVY DUTY HARDWARE Převezměte kontrolu nad flotilami pozemních a vzdušných vozidel – od hbitých lehkých útočných vozidel až po masivní těžké křižníky – postavené k dobytí pouště.

MASIVNÍ PROSTŘEDÍ Probojujte se přes mohutné duny, hluboké krátery a nepřátelské kaňony na rozlehlých mapách – to vše v nebývalé věrnosti a měřítku.

TAKTICKÝ BOJ Umístěte svou flotilu tak, abyste využili výhody vyvýšeného terénu nebo vytvořili léčky přes linie dun v pozemském boji. Zaútočte na operace se surovinami svých nepřátel nebo zaútočte přímo na jejich armádu.

STRATEGICKÁ ROZHODNUTÍ Smysluplné volby v oblasti správy zdrojů, složení flotily a výzkumu technologií přímo ovlivňují vaše šance na přežití.

ONLINE MULTIPLAYER Soutěžte online sólo nebo s přáteli v různých herních režimech, včetně hodnocené hry, abyste postoupili v žebříčku a stali se nejmocnějším kapitánem flotily na Kharaku.

Doručení:
DO 24 HODIN
89 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 9 bodů

VIDEA

Homeworld Deserts of Kharak - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3-2100 (3.1 GHz) / AMD A10 5800k
RAM: 3 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 8 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: