Human: Fall Flat

PC (Steam)Platforma:
Logické hryŽánr:
22. Července 2016Datum vydání:
Jazyk:

Hodně zvláštní logická hra, ve které hraje hlavní roli fyzika a surrealistická země snů. Ve hře Human: Fall Flat si užijete bláznivé útěky do světa snů, a přitom si budete muset vystačit s vlastním rozumem a využívat fyzikální zákony ve svůj prospěch. Musíte se vypořádat s různými hádankami, které vám dokážou hodně zamotat hlavu.

Bob je bílá postavička a svým způsobem je jen obyčejným človíčkem, který nemá žádné nadpřirozené schopnosti, jako mají jiní super hrdinové. I přesto má Bob v rukávu pár es, a to v podobě nástrojů, které mu hodně pomohou s řešením hádanek.

Human: Fall Flat nabízí opravdovou výzvu v luštění hádanek a jejich inovativní řešení vás určitě bude bavit. To vše je zabalené v návykové hratelnosti, která dokáže pohltit a nepustit. Bobovy sny jsou hodně rozmanité počínaje beztížným padáním až pro různé jiné atrakce. Jste ve snové říši, kde je možné téměř vše, ale fyzika je skutečně reálná. Právě na snovém světě a reálné fyzice stojí celá hra.

VÍCE

Hratelnost je neskutečně propracovaná. Při hraní budete mít nad Bobem úplnou kontrolu. Především vás nečekají žádné naskriptováné části hry. Prostředí, ve kterém se budete pohybovat, je plně interaktivní. Na vše si budete moci sáhnout, vylézt nebo zdvihnout, ale jenom když budete vědět jak. Na objevení čeká 8 snových zemí, které si budete moci prozkoumat a podmanit. Díky lokálnímu režimu spolupráce si budete moci užít hru i se svým kamarádem. Human: Fall Flat je nadmíru zajímavá hra, která svojí inovací stojí za to, abyste si ji zahráli.

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 3 HODIN
69 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 7 bodů

1-4 | 5-7
VIDEA

Human: Fall Flat - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Dual Core
RAM: 1 GB
Grafická karta: GeForce GT 740 (2048 MB) | Radeon HD 5770 (1024 MB)
HDD: 0,5 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Jazyk: