Hunt Showdown

Hra „Hunt: Showdown“ je kompetitivní PvP first-person záležitost z prostředí lovců odměn. Jsou zde ale i silné PvE elementy. Hra je od tvůrců Crysis a je zasazena do nejtemnějších oblastí našeho světa. Určitě jí nechybí vzrušení z lovu a přežívání ze dne na den, ať již vás nebo někoho jiného.

Drsná a krutá monstra jako z noční můry byla viděna u lesů v Lousianě. A právě vy, jakožto část místní skupinky lovců odměn, se s nimi musíte utkat na jejich domácí bažinaté půdě v boji na život a na smrt. Když se vám nicméně podaří zbavit náš svět těchto hrůz, dočkáte se pěkné finanční odměny, za kterou lze doplnit stav svých zásob, anebo pořídit něco ještě více vražednějšího. Když selžete, přijdete jednak o postavu a jednak o výbavu, tak pozor!

Naštěstí se tu ale dá postupovat v linii lovců díky tzv. Bloodline. A o co jde? I když jedna postava umře, její odkaz bude žít dále v jiné postavě. Pak vaši Bloodline tedy může použít i jiný z „vašich“ domácích lovců. Utkat se zde můžete až v pěti týmech po dvou lidech. I lovci se zde ale v minutě stanou lovenými…

Dalším nesmírně zajímavým prvkem je Dark Sight, což je schopnost všech lovců umožňující jim vidět na pomezí mezi světem lidí a duchů.

Doručení:
DO 24 HODIN
749 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 75 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Hunt Showdown - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 3.3 GHz
RAM: 8 GB
Grafická karta: GeForce GTX 660 TI / AMD Radeon R7 370
HDD: 20 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: