Impire

PC (Steam)Platforma:
Strategie - BudovatelskéŽánr:
14. Února 2013Datum vydání:
Jazyk:

Hluboko v podsvětí Ardanie bují zlá hrozba prahnoucí po destrukci, jež nemá obdoby. Kdysi mocný Báal-Abaddon je povolán z hlubin Bezedné jámy, vytržen ze svého křesla z lebek a uvězněn v pozemském těle ne zrovna impozantního vzrůstu (je to imp, kapiš?), aby sloužil ne zrovna kompetentnímu čaroději Oscaru van Fairweatherovi. Ke vší Fairweatherově smůle je štěstí prokletých na Báalově straně, a tak se stane, že se démon vysvobodí a dá se do budování vlastního temného a majestátního IMPéria.

Ujměte se role démona Báal-Abaddona, který se pokouší získat zpět svou kdysi mocnou pekelnou podobu. S pomocí desítek ďábelských kreatur – malých i velkých – a také arzenálu kouzel, musíte vybudovat podzemní kobku plnou nekonečného zla a odpornosti, abyste otravným hrdinům Ardanie zabránili ve zmaření vašich ďábelských plánů.

VÍCE
  • Převtělte se do démona z hlubin a pomožte mu stát se mocným vládcem kobky! Díky vylepšování zbraní a brnění si také můžete démona upravit podle svého.
  • Vykopejte si vlastní kobku s různými místnostmi a vytvářejte šílené pasti, které zastaví vaše nepřátele!
  • Dejte za vyučenou hrdinům, kteří se vám postaví do cesty! Anebo ještě lépe – rozdrťte jejich duše a využijte je jako zdroj k dalšímu rozšiřování kobky!
  • Najměte do svých služeb široké spektrum příšer, zvyšujte jejich úrovně a vylepšujte jejich vybavení.
  • Terorizujte povrch Ardanie nájezdy na rozličné lokace. Cestou nezapomeňte posbírat poklady a další bohatství!
  • Odemykejte unikátní magické karty a sestavujte z nich balíčky, které vyhovují vašemu hernímu stylu.
  • Kampaň můžete hrát buďto sami nebo v kooperaci. Nechybí ani klasický multiplayer v podobě několika módů, kde se můžete se svými přáteli naopak utkat.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
59 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 6 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Impire - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Dual Core
RAM: 3 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 3 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7
Jazyk: