Iron Danger

PC (Steam)Platforma:
Akční - TaktickéŽánr:
25. Března 2020Datum vydání:
Jazyk:

Iron Danger je taktická bojová hra s jedinečným mechanismem ovládání času – zcela nová kombinace spojující taktickou hloubku tahových her se vzrušující akcí her hraných v reálném čase.

Postavte se svými dvěma postavami náročným výzvám, a to pomocí různých dovedností a vysoce interaktivních prostředí. Třeba se vám podaří zapálit nepřátele, odhodit je do obilného pole a užít si pořádné barbecue, nebo připravíte past a necháte na ně spadnout strom. Možnosti jsou nekonečné a pánem situace jste jen a jen vy!

  • Dokážete ovládat čas

Srdcem hry Iron Danger je jedinečný mechanismus ovládání času. Kdykoli chcete, můžete přetočit čas až o 5 sekund – můžete tedy zkoušet různé strategie a kombinace pohybů, dokud pro vyřešení svého úkolu nenajdete ten nejlepší možný způsob. Pomocí ovládání času jsme dokázali zkombinovat systém bojových her hraných v reálném čase s ovládáním tradičnějších tahových taktických bojových her. Tím jsme taktickému boji přidali prvek logiky: zkoušejte nové možnosti, díky kterým můžete zcela změnit hru a synchronizovat akce svých postav tak, aby dosáhly perfektního výsledku.

  • Možná zemřete, ale zcela jistě nezklamete!

Iron Danger se odehrává ve světě vysokých hor, pralesů a klidných jezer… stejně jako ve světě žijících bohů a ocelových monster. Město Kalevala – domov lidí, kteří se vzepřeli bohům a vzdali se jejich ochrany – září uprostřed tohoto světa, samo obklopené městy, moři a lesy pod jeho ochranou. Ale ze zamrzlého severu přichází čarodějná královna vedoucí svou armádu na cestě za pomstou namířenou proti vládcům Kalevaly.

Starodávné ruiny z časů, kdy bohové přebývali na zemi, se otevírají a vypouštějí zapomenuté síly lákající lidi a snažící se ovládnout svět. Stanete se Kipunou, bystrou vesnickou dívkou, do které vstoupí starodávná síla propůjčující moc nad časem a smrtí. Zatímco jste vtahováni do války mezi městem Kalevala a armádami Seveřanů, kterým velí jejich čarodějná královna Lowhee, musíte k ovládnutí této síly použít vlastní rozum.

Vaším úkolem je ovládnout tuto moc a použít ji na ochranu lidského společenství, zatímco vaši nepřátelé ji chtějí zapřáhnout ve jménu naprosté zkázy.

Doručení:
DO 24 HODIN
49 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 5 bodů

VIDEA

Iron Danger - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i5 3.3GHz
RAM: 8 GB
Grafická karta: 3 GB
HDD: 14 GB
Systém: Windows 10
Jazyk: