Kaspersky Internet Security 2016

1 licence na 1 PC

Aplikace Kaspersky Internet Security 2016 zajišťuje prvotřídní ochranu pro váš počítač. Spojuje v sobě snadné použití a inovativní technologie zabezpečení a chrání vaše soukromí, peníze, identitu i děti před současnými komplexními viry a online ohrožením.

 • Chrání před viry, spywarem, internetovými hrozbami a dalším nebezpečím
 • Zabezpečí jakoukoli kombinaci počítačů se systémem Windows nebo Mac a zařízení se systémem Android
 • Chrání vaše soukromí a brání krádeži identity Přidává další vrstvu zabezpečení při přístupu k internetovému bankovnictví a internetovým obchodům
 • Pomáhá chránit děti před nebezpečími internetu a ještě více
 • Poskytuje špičkové zabezpečení a přitom vás nezpomalí
 • Usnadní správu zabezpečení ve všech vašich zařízeních
VÍCE
 • Zabezpečení – Chrání před viry, spywarem, internetovými hrozbami a dalším nebezpečím

  Počítačoví zločinci vypouštějí do světa stovky tisíc nových malwarových hrozeb každý den.

  Proto zabezpečení Kaspersky Internet Security s využitím cloudu neustále doplňuje vaši obranu proti malwaru a nebezpečím internetu. Blokovány jsou také bannerové reklamy s možností filtrovat obtěžující spamové zprávy.

  Počítač se systémem Windows nebo Mac a mobilní zařízení – Zabezpečí jakoukoli kombinaci počítačů se systémem Windows nebo Mac a zařízení se systémem Android

  Ať jste online na jakémkoli zařízení, inovativní technologie od Kaspersky zabezpečení vám poskytnou víceúrovňovou ochranu. Navíc, protože je velmi snadné ztratit mobilní zařízení, jsou přidány funkce proti krádeži, které vám umožní zamknout, smazat a vyhledat ztracená nebo odcizená zařízení se systémem Android.

 • Soukromí – Chrání vaše soukromí a brání krádeži identity

  Phishingové útoky jsou automaticky blokovány – pomocí technologie Webcam Protection, navíc zločincům zabrání ve sledování vaší činnosti vaší vlastní webovou kamerou. Bráněny jsou také sledování vašich zvyklostí při procházení webu a zachycování vašich osobních informací.

 • Peníze – Přidává další vrstvu zabezpečení při přístupu k internetovému bankovnictví a internetovým obchodům

  Kdykoli pomocí vašeho počítače se systémem Windows nebo Mac navštívíte stránky internetového bankovnictví, obchodu nebo platebního systému, jedinečná technologie Safe Money ověří, zda je stránka bezpečná a zločinci se vás nepokouší oklamat falešnou stránkou. Stránka se poté otevře ve speciálním chráněném režimu.

 • Děti – Pomáhá chránit děti před nebezpečími internetu a ještě více

  Oceňované funkce rodičovské kontroly, které lze využívat na počítačích se systémem Windows nebo Mac, vám umožňují snadno spravovat stahování aplikací vašich dětí, brání přístupu k nevhodnému webovému obsahu a hrám, slouží ke správě zasílání zpráv na sociálních sítích a brání vašim dětem v prozrazování osobních údajů.

 • Výkon – Poskytuje špičkové zabezpečení a přitom vás nezpomalí

  Technologie zabezpečení v sobě spojují ochranu a efektivitu: pracují tedy „v zákulisí“, aniž by zpomalovaly vaše aktivity v digitálním prostoru.

 • Jednoduchost – Zjednodušuje správu zabezpečení ve všech vašich zařízeních

  Bezplatný účet My Kaspersky vám umožní spravovat zabezpečení – ve všech počítačích, tabletech a telefonech – z jakéhokoli místa, kde máte přístup k webu. Můžete zkontrolovat stav zabezpečení a licencí jednotlivých zařízení a upravit důležitá nastavení zabezpečení. Kromě toho máte přístup ke speciálním nabídkám a můžete stahovat bezplatné produkty Kaspersky Lab. Účet My Kaspersky vám rovněž zajišťuje snadný přístup k technické podpoře.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
549 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Kaspersky Internet Security 2016 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1 Ghz
RAM: 1 GB (32 bit) / 2 GB (64 bit)
Systém: Windows Vista, 7, 8, 10
Jazyk: