Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

Kingdom Come Deliverance Royal Edition obsahuje:

  • Kingdom Come: Deliverance
  • dlc Kingdom Come: Deliverance Treasures of the Past
  • dlc Kingdom Come: Deliverance From the Ashes
  • dlc Kingdom Come: Deliverance The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon
  • dlc Kingdom Come: Deliverance Band of Bastards
  • dlc Kingdom Come: Deliverance Woman's Lot

Z našich luhů a hájů vycházejí herní skvosty, které si dokázaly udělat jméno i ve světě. Ať už to jsou hry, jako ArmA: Armed Assault, Operation Flashpoint, Vietcong, Hidden & Dangerous nebo Mafia: The City of Lost Heaven, která patří mezi naše herní poklady, a to oprávněně. V naší zemi sice nejsou velká herní studia, ale přesto dokážeme udělat skvělé hry, o kterých se mluví po celém světě. Tentokrát se můžeme těšit na hru, která nebude mít žádnou herní konkurenci na světě!

VÍCE

Hru, která má našlápnuto, aby měnila herní dějiny a přepisovala současné trendy ve vývoji her! Jedná se o hru Kingdom Come Deliverance, která pochází se studia WarHorse a na vývoji se podílí nejznámější český vývojář Daniel Vávra.

Hra Kingdom Come Deliverance představí nejvíc reálný středověk, který byl kdy vytvořen na herní scéně. Ve hře se podíváte do středu srdce Evropy, tedy do Čech a českého království, které je zmítáno v nastalém chaosu. Čechy byly doposud prosperujícím místem, kde se dařilo kultuře, stavěly se robustní hrady, prostý lid žil v klidu a míru. To vše se změnilo smrtí milovaného českého krále a císaře Karla IV. Na trůn nastoupil jeho syn Václav, který je slabým panovníkem a jeho nezájem o řízení království využívá jeho bratr Zikmund, který je maďarským králem. Na rozdíl od svého bratra je ambiciózní a silný. Chce se stát ještě silnějším a mocnějším panovníkem než byl doposud. Proto unáší svého bratra a posléze využívá možnosti drancovat svým maďarským vojskem Čechy, které jsou lákavým cílem. Těžba stříbra, čilý obchodní ruch, hrady, bohaté vesnice to vše dělá z Čech ideální cíl.

Srdce Evropy, které zažívalo krásné a klidné časy začíná zběsile bušit a má k tomu pádný důvod. Započalo období nezdaru, chaosu a smrti. Do víru událostí je vhozen hlavní hrdina Jindřich, syn kováře, který žil doposavad poklidným životem. Toto vše se změní jakoby mávnutím proutku.

Když vesnice, ve které žil Jindřich lehne popelem. Nájezdy Zikmundových žoldáků, nesmyslné rabování a ničení si vybere krutou daň, z vesnice zbydou pouze ohořelé trosky a všude leží mrtví. Několik málo lidí přežije a mezi nimi je i Jindřich, který se vydává na pouť za nápravou křivd.

Kingdom Come Deliverance nabídne neskutečně reálně zobrazený středověký svět, který je do nejmenších detailů propracovaný! Nečekejte žádné fantazy! Vývojáři zašli do takových detailů, že na polích i u cest uvidíte luční kvítí a byliny, které byste mohli v letním období na vlastní oči vidět. V lesích očekávejte takové složení stromů, které odpovídá danému ročnímu období. Uvidíte přesné repliky zbroje, oblečení, zbraní, budov. Kingdom Come Deliverance není jen středověká hra, ale podle ní byste se mohli učit do hodin dějepisu.

Obrovský realistický otevřený RPG svět, který vás pohltí od prvních minuty hraní. Kingdom Come Deliverance přináší nejen skvěle zpracovaný středověký svět, ale nabídne poutavý herní příběh, skvělé vedlejší úkoly, které se budou vztahovat k této nebezpečné době. Budete vyšetřovat vraždy, krádeže, pomáhat lidem s jejich problémy. Řešit záhadné události a hledat možnost, jak se pomstít lidem, kteří vás připravili o vše, co jste měli rádi. Nevšední soubojový systém, který by šlo téměř zařadit do simulátoru šermování. Do soubojů se budou promítat všechny vlastnosti, ať to bude váha zbraně, vaše zbroj, únava atd., to vše dává nevšední herní zážitek. Herní úkoly budete moci řešit různými způsoby, a ne vždy násilí bude dobrá volba. Lidé okolo vás si budou pamatovat vaše činy, rozhodnutí a posléze na vás také budou reagovat. Moc násilí vám může přinést hodně peněz i slušnou výbavu, ale nečekejte, že by vám lidé chtěli pomáhat, ne vždy budete moci násilí použít. Kingdom Come Deliverance je neskutečně propracovaná hra, která vám nabídne takový herní zážitek, který jste ještě v životě nemohli zažít.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
289 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 29 bodů

1-4 | 5-7
VIDEA

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3,3 GHz i5
RAM: 8 GB
Grafická karta: GTX 660 / Radeon 7870
HDD: 60 GB
Systém: Windows 7,8,10
Jazyk: