LEGO STAR WARS The Force Awakens

Akce doslova nabitá dobrodružstvím společně s řadou přidaných nových prvků. LEGO Star Wars: The Force Awakens nabízí vylepšenýá systém multistaveb, což Vám zajístí více možností, co chcete vybudovat a společně s Vaším rozhodnutím pak máte vliv na další průběh hry. Hra se opět díky nabitých blasterových válek vrací do světa Hvězdných válek. Ve hře se samozřejmě můžete těšit na všechny známé hrdiny z Filmu, tedy – Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Žvejkal. C-3PO, no, je jich ještě mnohem více! Naskytne se Vám zde také možnost, abyste usedli do kokpitů mnohých letounů včetně legendární lodě – Millennium Falcon, se kterou se můžete poté pustit do adrenalinových bitev a to jak v aréně, tak i ve vesmíru.

VÍCE

STAŘÍ ZNÁMÍ V LEGO HÁVU

Prostřednictvím LEGO Star Wars: The Force Awakens se ponoříte do nového filmu hlouběji než kdykoliv předtím. Můžete se těšit na všechny známé hrdiny, mezi nimiž nechybí třeba Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Žvejkal, C-3PO, BB-8, Kylo Ren, generál Hux či kapitánka Phasma, a pustit se s nimi do prozkoumávání věhlasných lokalit ze Star Wars, jako jsou Jakku a základna Hvězdovrah.

NOVINKY

Akcí nabité dobrodružství přináší řadu nových herních prvků. Například vylepšený systém „multistaveb“, kdy se nabízí více možností, co vybudovat, což má dopad na další průběh hry. Hráče také poprvé čekají adrenalinem nabité blasterové bitvy, ve kterých se budou snažit odrážet útoky Prvního řádu s využitím svého okolí.

LETÍME!

Fanoušci budou mít možnost usednout do kokpitu mnohých letounů včetně legendární lodě Millennium Falcon a pustit se do divokých bitev v arénách i ve vesmíru.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

LEGO STAR WARS The Force Awakens - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Core 2 Quad
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 14 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Jazyk: