Life is Strange Before the Storm

Poutavé vyprávění, skvěle napsané postavy, emotivní příběh, nečekané situace a zvraty, takto by šlo v kostce představit herní sérii Life is Strange. Určitě si vzpomínáte na Chloe Price na rebelskou mladou dívku, která nám přirostla k srdci. Právě ona patřila mezi nejdůležitější aktéry ve hře Life is Strange. A díky tříaktovému Before the Storm, který se odehrává několik let před tím, než do městečka Arcadia dorazila hlavní hrdinka Max z minulého dílu (Life is Strange), si budete moci na vlastní kůži prožít životní eskapády Chloe Price. Jsou to hodně zajímavé zážitky, které prožije mladá rebelka.

V příběhu tříaktového dílu Before the Storm možná nejde o záchranu světa nebo hrozbu v podobě smrti či děsivý horor, to nečekejte. Zato se můžete těšit na skvěle napsaný příběh dospívající dívky, která je rebelkou a někdy to až přehání. Občas má šílené nápady, ale uvnitř je to hodná a milá dívka. Příběh Before the Storm je krásně uvěřitelný a není přitažený za vlasy. Člověk se dokáže lehce do Chloe vžít.

VÍCE

V rozervanosti duše puberťáka. Zato je to komorní příběh, který je více intimní a dokáže neskutečně navodit pozitivní i negativní emoce, ať už se vám to líbí nebo ne. Do Chloe se prostě zamilujetepříběhu Chloe budete u začátku její rebelské podstaty, jak se začala vymezovat proti světu a to častokrát se zdviženým prostředníkem. Její vymezení a začátek bouřlivého období bude zabírat v příběhu pouze menší část, protože herní příběh vám nabídne lepší vyprávění a herní zážitky než jen pohled do duše bouřícího se puberťáka. Přeci jen příběh Before the Storm není o , až v tom budete až po uši. Příběh hry nabídne zajímavý náhled na přátelství, které se bude postupně rozvíjet s Rachel Ambe, která je plesovou královnou. Je všemi milovaná a u všech oblíbená, ale uvnitř se cítí prázdná a ví, že jí něco schází. V ten moment přichází na scénu naše milovaná rebelka.

Díky skvělému scénáři a vypravěčskému umu, který se snoubí s krásnou grafikou, a to vše potrhuje nepřehrávaný dabing, který dokonale podtrhuje atmosféru, se stává z Life is Strange: Before the Storm skvělá adventura se silným příběhem. Tuhle hru si prostě musíte zahrát!

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
249 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 25 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Life is Strange Before the Storm - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz i3
RAM: 3 GB
Grafická karta: Radeon R7 250 or NVIDIA Geforce GTX 650
HDD: 14 GB
Systém: Windows 7, 10
Jazyk: