London 2012

Olympijské hry vždy představují největší sportovní událost v dějinách. Jsou místem, kde se sny stávají skutečností, kde se rodí hrdinové a které přináší zážitky, na něž účastníci nadosmrti vzpomínají. Nyní si můžete takovéto vzpomínky vytvořit sami, a to díky oficiálnímu titulu z olympijských her s názvem London 2012 – The Official Video Game of the Olympic Games.

Můžete se těšit na nové sporty, nové závody a nové herní režimy – London 2012 prostě oživuje největší sportovní událost tak, jak jste to ještě nezažili. Vyrazte na trať, zdolávejte velodrom a získávejte pro svou zemi zlaté medaile. Nádherné HD zpracování vás vtáhne do děje tak, že zapomenete, že se jedná o pouhou simulaci. Až si své schopnosti v režimu olympijských her dokonale procvičíte, můžete vyzkoušet různé módy pro více hráčů a změřit síly s přáteli.

VÍCE

Vlastnosti hry:

  • Můžete si zasoutěžit ve více než 45 závodech,* a to jak ve všech hlavních disciplínách, tak i v některých zbrusu nových, které činí z počítačových olympijských her jedinečný zážitek. *Včetně her s ovladačem pohybu a party soutěží.
  • Zdolejte širokou škálu různých soutěží a herních režimů, které zahrnují olympijské hry, režim závodů, online režim a party hraní.
  • Zasoutěžte si online – vaše výsledky se zapíší do tabulky a spolu s medailemi budete získávat pro svou zemi i „body národní hrdosti“. Hrajte proto dál a vylepšujte pozici státu, za který bojujete!
  • Zažijte citelněji než kdy dřív atmosféru olympijských her, kterou umocňuje komentář, reagující na aktuální dění, superrealistická grafika a prezentace v televizním stylu.
Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
629 Kč
Vaše cena:

VIDEA

London 2012 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.8 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: min. ATI 2600 / NVIDIA 8600
HDD: 5 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: