Lucius

PC (Steam)Platforma:
Adventury - HororovéŽánr:
Shiver GamesVýrobce:
26. Října 2012Datum vydání:
Jazyk:

Když se malý Lucius narodil dne 6. 6. 1966, nikdo čekal, že bude něčím jiným, než normálním malým chlapcem. Jeho dětství, strávené v luxusním zámku, bylo tak normální, jak mládí každého dítěte. Tedy kromě extrémního bohatství svých rodičů, protože Lucius vyrůstal se vším, co si přál, včetně několika služek, rodinného řezníka a soukromého učitele.

Všechno se změnilo, to Lucius dovršil 6 let. Jeho skutečný otec, ďábel, se objevil v jeho snech v noci před jeho narozeninami a odhalil mu, že Lucius je jeho syn.

VÍCE

Ďábel dokázal prostřednictvím Lucia přivést svého potomka zpět na zem. A tak je nyní Luciovou úkolem naplnit poslání zla, kterým je ovládnutí světa. Zaprvé se Lucius potřebuje zbavit všech svých rodinných příslušníků a služebnictva na panství, aby mohl získat jejich bohatství a moc.

Vybaven nadpřirozenými schopnostmi se Lucius vydává na krvavou cestu hrůzy napříč domem a pomocí ďábelských sil telekineze a ovládnutí mysli připravuje smrtící nehody, které mají snižovat počet obyvatel panství jednoho po druhém …

  • Unikátní 3D hororový adbentúrny herní zážitek.
  • Pocta klasikám žánru hororu, včetně The Omen, Shining, The Exorcist a mnoha dalších.
  • 3D adventurní hratelnost v otevřeném světě.
  • Strhující atmosféra, ohromující vizualizace.
  • Nadpřirozené schopnosti včetně telekineze a ovládání mysl
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
89 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 9 bodů

VIDEA

Lucius - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.5 Ghz
RAM: 1.5 GB
Grafická karta: 256 Mb
HDD: 3 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8
Jazyk: