Je rok 1930. Po neúmyslném střetu s Mafií se taxikář Tommy Angelo neochotně ocitne ve světě organizovaného zločinu. Zpočátku se s rodinou Salieri vůbec nechce zaplétat, ale příslib velkých odměn brzy změní jeho názor. S tím, jak postupuje po žebříčku, jsou peníze čím dál lepší, ale práce čím dál špinavější. Tommy si možná nakonec vyslouží uznání samotných Salieriů, ale jestli se stane mafiánem, jeho nový život mu může způsobit víc problémů než ten starý.

Užijte si New Heaven

Prozkoumejte více než 12 čtverečních mil New Heaven, typického amerického městečka 30. let 20. století založeného na architektuře a kultuře historické éry Velké hospodářské krize.

Autentický příběh a akcí nabitá hratelnost

Zahrajte si víc než 20 strhujících misí inspirovaných událostmi 30. let 20. století. Šplhejte po žebříčku rodiny Salieri od pěšáka až po mafiána a užívejte si přestřelky, honičky, pašování, slovní střety, vloupačky bank a spoustu dalšího.

Dobová vozidla a zbraně

Coby odvážný řidič usedněte za volant více než 60 historicky inspirovaných aut s realistickou fyzikou a poškozením v reálném čase.

Dělejte špinavou práci s více než desítkou zbraní. Máte na výběr z baseballových pálek, upilovaných brokovnic, magnumů a slavného samopalu Thompson, díky nimž sevypořádáte s každým chytrolínem, který vás naštve.

Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
549 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Mafia - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1.4 Ghz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 3D grafická karta
HDD: 3 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Jazyk: