Magicka 2

PC (Steam)Platforma:
RPG hry - Hack and SlashŽánr:
26. Května 2015Datum vydání:
Jazyk:

Nejrebelštější kooperativní akční RPG na světě se vrací! V dalším díle Magicky se hráči vyhrabou z trosek Aldrheimu, aby zakusili novou tvář Midgardu, který přišel ve Válce Čarodějů o téměř všechny Čaroděje. A těch pár, co zbyli, jsou buď šílení a nebo extrémně nebezpeční vůči všem ostatním.

Hráči se v roli až čtyř nejmocnějších nenepředvídatelných srandovních Čarodějů, jaké kdy fantasy svět poznal, i s jejich průvodcem Vladem, pouštějí přes Midg?rd vyzbrojení novou generací proslulého dynamického systému kouzlení z Magicky, aby zase jednou zbavili svět zla.

VÍCE
  • Naučte se zase kouzlit:

Jako všemocný Čaroděj budete ze špiček prstů vypouštět tísíce kouzel, ať už určených k experimentování a likvidaci vašich nepřátel, nebo je použijete v kombinaci se speciálními Magiemi k anihilaci protivníků nebo poskytnutí nezbytné pomoci vašim společníkům.

  • Kombinujte až pět živlů v jeden okamžik a (ne)spolupracujte s vašimi přáteli pro ten pravý kooperativní Magicka zážitek.
  • Kooperace pro čtyři hráče s podporou střelby do vlastních řad.

Plná podpora kooperace! Všechny úrovně a herní režimy v Magicka 2 podporují kooperaci čtyř hráčů včetně okamžitého připojení, checkpointů a dalších podpůrných vychytávek a funkcí.

Střelba do vlastních řad je pořád zapnutá, čímž hra podporuje nečekané vtipné situace, kdy hráči „náhodou“ zraní nebo zabijí svéo kamaráda při pokusu o likvidaci nepřítele.

  • Překonejte nepřekonatelnou přesilu, abyste uspěli v režimu Výzva.
  • Buďte Čarodějem, kterým jste vždycky chtěli být! – Díky tunám rouch, holí a zbraní můžete hrát za jakého zahaleného Čaroděje chcete, rozsévat zkázu mezi hordami fantasy stvoření a vypadat při tom dobře. Dynamický systém kouzlení Magicky 2 můžete využít různými způsoby, což vám zajistí hodiny a hodiny experimentování, abyste přišli na to, která kouzla sedí do vašeho repertoáru. Přidejte k tomu kooperaci a střelbu do vlastních řad a získáte recept na šílenou katastrofu.
  • Hrajte si s Artefakty – Magicka 2 nabízí hráčům příběhovou kampaň zasazenou do bohatého fantasy světa ovlivněného severským folklórem. Novinku v sérii představují Artefakty, které fungují jako další přísady a možnosti úprav a mění zážitek ze hry, čímž přidávají na znovuhratelnosti, pokud je využijete.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
89 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 9 bodů

VIDEA

Magicka 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: min. Nvidia GeForce 550 / ATI Radeon HD 5850
HDD: 3 GB
Systém: Windows 7, 8
Jazyk: