Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

V návaznosti na události ze hry Marvel’s Spider-Man Remastered se teenager Miles Morales snaží zvyknout na svůj nový domov a zároveň jít ve stopách svého mentora Petera Parkera, aby se stal novým Spider-Manem. Když se však rozhoří zuřivý boj o moc, který hrozí zničením jeho nového domova, nový hrdina zjišťuje, že s velkou mocí přichází rovněž velká zodpovědnost. Aby Miles dokázal zachránit celý marvelovský New York, bude se muset vžít do Spider-Manovy kůže a osvojit si ji.

VÍCE

Vzestup Milese Moralese

Miles Morales objevuje své explozivní schopnosti, které jej odlišují od jeho mentora, Petera Parkera. Ovládni jeho jedinečné bioelektrické útoky venomšlehy či schopnost skrýt se pomocí kamufláže, společně s úchvatnými akrobatickými kousky metání pavučin, vynálezy a dalšími dovednostmi.

Boj o moc

Mezi zlotřilou energetickou korporací a armádou zločinců vybavenou špičkovým vybavením vypukla válka o kontrolu nad marvelovským New Yorkem. Miles, jehož nový domov se nachází v centru tohoto boje, musí pochopit, jakou cenu je třeba zaplatit, aby se stal hrdinou, a rozhodnout se, co obětuje pro vyšší dobro.

Nový domov plný života

Proháněj se v roli Milese zasněženými ulicemi jeho nové čtvrti kypící životem a hledej pocit sounáležitosti. Teprve když se rozostří hranice mezi jeho osobním životem a bojem se zločinem, pozná, komu může důvěřovat a co znamená cítit se někde doma.

Optimalizovaná grafika pro PC

Vychutnej si různé možnosti kvality grafiky přizpůsobené široké škále zařízení, odemčené snímkové frekvence a podporu dalších technologií včetně NVIDIA DLSS 3 a NVIDIA DLSS 2 zvyšujících výkon, NVIDIA DLAA zvyšující kvalitu obrazu a NVIDIA Reflex snižující odezvu. Podporovány jsou také technologie pro zvýšení rozlišení AMD FSR 2.1, Intel XeSS a IGTI.

Odrazy a stíny vytvořené pomocí ray-tracingu*

Město ožije díky ohromujícím odrazům a stínům generovaným pomocí ray-tracingu s možností výběru z řady různých režimů kvality.

Podpora ultraširokého monitoru**

Prohlédni si filmové památky marvelovského New Yorku s podporou řady nastavení obrazovky, včetně rozlišení 16:9, 16:10, 21:9, 32:9 a 48:9. Rozlišení 48:9 u sestav se třemi monitory je kompatibilní s technologiemi NVIDIA Surround nebo AMD Eyefinity.

Ovládání a úpravy

Vyzkoušej si, jaké to je hrát jako Spider-Man díky pohlcující haptické odezvě a dynamickým efektům spouští ovladače PlayStation DualSense™ připojeného pomocí USB kabelu. Užij si plnou podporu myši a klávesnice s různými přizpůsobitelnými možnostmi ovládání.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
699 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 70 bodů

VIDEA

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3-4160, 3.6 GHz or AMD
RAM: 8 GB
Grafická karta: NVIDIA GTX 950 / AMD Radeon RX 470
HDD: 75 GB
Systém: Windows 10
Jazyk: