Klasická point-and-click tajemná detektivní adventura, kompletně simulované 3D prostředí s použitím moderních grafických karet k dosažení potřebné atmosféry a vizuálních efektů. Hratelná za dvě postavy – Laru a Maxe, kde zakončení hry závisí na rozhodnutích hráče během hry.

Plukovník Ostankovich, velitel speciálního útvaru policie v Petrohradě a muž, který vsadil svou čest slibem, že pod jeho velením se neztratí jediný předmět z Ermitáže, dostane zprávu o krátkém výpadku alarmu v Ermitáži. Získá podezření, že se něco děje. Aby se vyhnul ztrátě své pověsti, kontaktuje Maxima Durande za pomoci Larisy Svetlovej. Díky své minulosti je mu Maxim k dispozici a musí mu pomoci.

VÍCE

Při hledání ztracených obrazů Max a Lara navštíví (obvykle samostatně) Ermitáž, starou knihovnu, velitelství Interpolu v Lyonu, sídlo ve Skotsku a další lokality. Vyslýchají svědky, hledají informace, lámou kódy a odhalují podvody. Jejich cesta nakonec dovede Maxe, doprovázeného svým bratrem, do finského kláštera. Překvapivé úmrtí, tajemné symboly a stále divnější chování Maxova bratra Andrého a lidí kolem něj dovedou Maxe až na samý kraj příčetnosti.

Max je hlavní hrdina, postava ovládaná hráčem. Mladý francouzský profesor přednášející historii umění. Aby získal peníze na operaci své ženy, byl nucen dát se na kriminální dráhu – padělal a prodal několik obrazů starých mistrů.

Laře je druhá ovládána postava je spíš vedlejší. Je to mladá Ruska, která dosáhla hodnosti kapitána v ruské milicí. Díky svým úspěchům byla později převelen do Lyonu ve Francii, kde se stala zástupcem Ruska na velitelství Interpolu. Jejím úkolem je podpora ruských zájmů v oddělení krádeží umění .

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
289 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Memento Mori - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 1,6 Ghz
RAM: 512 MB
Grafická karta: 128 MB
HDD: 5 GB
Systém: Windows XP, Vista
Jazyk: