Microsoft Flight Simulator X

Flight Simulator X Steam Edition zahrnuje:

  • kód k aktivaci Microsoft Flight Simulator X (Deluxe Edition)
  • datadisk Acceleration
  • inovovaný multiplayer
  • příručku Quick Start Guide

Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition patří mezi velice realistické civilní simulátory letectví, které vám dají pocit, že jste opravdovými piloty. Hra nabízí nepřeberné množství sportovních, civilních a profesionálních letů nad krásnou a detailně zpracovanou krajinou. Dodatek Acceleration přidává další možnosti létání a soustu nových funkcí, které potěší každého pilota.

VÍCE

Hra pro PC Flight Simulator X (Steam Edition). Flight Simulator X je vysoce realistický civilní letecký simulátor s celou řadou dle skutečnosti vytvořených letadel a helikoptér všech druhů. Hra pro PC Flight Simulator X (Steam Edition). Flight Simulator X je vysoce realistický civilní letecký simulátor s celou řadou dle skutečnosti vytvořených letadel a helikoptér všech druhů. Hra nabízí sportovní, civilní i profesionální lety nad detailně zpracovanou krajinou i městy, v nichž je k vidění (na rozdíl od minulých dílů) skutečný život.

Nové aktualizace do hry podporují jen tuto Steam verzi hry, klasické krabicové již nejsou podporovány. Pokud tedy chcete dostávat aktualizace a novinky, zakupte si Steam Edition.

Steam edition má oproti klasické krabicové řadu výhod, kromě budoucích aktualizací a oprav také lepší optimalizaci, takže hra běží plynuleji. Další velká výhodou je plná podpora Steamu, tedy plně funkční multiplayer, achievmenty, komunitní forum s řadou doplňků ke stažení zdarma a další funkce na které jste zvyklý z jiných Steam her.

Zkušení virtuální letci se mohou rovnou vrhnout na dráhu virtuálních pilotů dopravních, osobních i sportovních letounů a helikoptér. Problémy s proniknutím do hry by však neměli mít ani začátečníci, kteří uvítají herní mód skládající se z několika desítek misí s odlišnou náplní, v nichž se postupně naučí základům ovládání i aviatiky.

Dodatek Acceleration přidává herní mód v podobě multiplayer závodů. Závodění je rozděleno do tří obtížnostních stupňů, přičemž v tom nejtěžším se bude hráč potýkat se soupeři a navíc ještě počasím.

Datadisk dále nabízí sadu nových úkolů od pilotáže proudového letounu až po hledání a záchranu lidí v nepříznivých podmínkách. V neposlední řadě jsou k dispozici také nové letouny a helikoptéry včetně F/A-18A Hornet, P-51D Mustang a EH-101.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
799 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 80 bodů

VIDEA

Microsoft Flight Simulator X - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 30 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: