Norton AntiVirus 1 PC 12 měsíců

Technologie Insight identifikuje bezpečné a nebezpečné soubory a aplikace pomocí zpětné vazby od více než 175 milionů uživatelů produktů Norton™.

Norton Community Watch sleduje prakticky každý soubor na internetu. Jedná se o komplexní globální sledování hrozeb.

Ochrana na základě chování SONAR detekuje příznaky, že soubor je nebezpečný, a aktivně vás chrání před zcela novými hrozbami.

Systém internetové ochrany prohledává webové stránky a stránky sociálních sítí a identifikuje podezřelé odkazy a obsah, aby odhalil nejnovější podvody na sociálních sítích.

VÍCE

Funkce Downnload Insight a IP Address Insight zabraňují stahování souborů z webových stránek, které mají nízké hodnocení důvěryhodnosti v rámci komunity uživatelů produktů Norton.

Živé nepřetržité sledování hrozeb podporuje síť uživatelů produktů Norton, kteří slouží jako vaše osobní sousedská hlídka.

Funkce Scam Insight hodnotí důvěryhodnost webových stránek a informuje vás o tom, zda je bezpečné na nich zadat osobní údaje.

Technologie ochrany proti phishingu blokuje podvodné „phishingové“ stránky, které jsou vytvořeny za účelem odcizení vašich osobních údajů.

Nástroj Identity Safe si pamatuje, zabezpečuje a automaticky zadává vaše uživatelská jména a hesla, abyste o ně nemohli přijít z důvodu ztráty nebo odcizení.

Funkce Safe Web informuje o tom, zda je bezpečné webovou stránku navštívit ještě před tím, než na ni vstoupíte a než je příliš pozdě.

Funkce Safe Web pro Facebook prověřuje vaši zeď a informační kanály na Facebooku a chrání vás před adresami URL, které obsahují bezpečnostní hrozby, jako jsou phishingové stránky, nebezpečné soubory ke stažení a odkazy na nebezpečné externí stránky.

Mapování a sledování sítí zobrazuje všechna zařízení připojená k vaší domácí síti, takže můžete snadno rozpoznat nevítané uživatele, kteří chtějí využívat vaše připojení nebo vás sledovat.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
749 Kč
Vaše cena:
Jazyk: