Oddworld New 'n' Tasty

Hra „Oddworld: New ‚n‘ Tasty“ je v kostce řečeno nikdy neustávající hostina neuvěřitelných vizuálních a zvukových zážitků. Oproti předchůdci jménem „Oddworld: Abe's Oddysee“ je vše poplatné moderní době a nedělá celé této legendární herní sérii ani náhodou ostudu.

V rámci hry „Oddworld: New ‚n‘ Tasty“ na vás čekají všelijaké starobylé ruiny s masožravými potvůrkami a stráže, jenž si nepřejí nic jiného, nežli si Abeho ulovit a sníst. I když se náplň od dob „Oddworld: Abe's Oddysee“ až zas tak nezměnila, její moderní provedení ano a to skutečně velmi viditelně.

Abe si zde žije klidným životem uklízeče a leštiče podlah, když si čirou náhodou jednou při uklízení všimne šéfova (zatím tajného) plánu na změnu Oddworldu z jednoho z největších pracovišť pro otroky na jídelnu, kde se bude podávat jejich maso. Abeovi nezbývá nic jiného, nežli utéct, pakliže si chce zachránit svoji kůži. Tak nechtěně zahájí své velké putování „Abe's Oddysee“ a hledání lepšího osudu, nežli doživotní otročina a poté snědení.

VÍCE

Co se týče grafiky, tak Art Directorem je u hry „Oddworld: New ‚n‘ Tasty“ opět Lorne Lanning. Díky němu nová verze nabídne pohled na svět Oddworldu, v detailech, jaké jsme ještě neviděli. Krásně plynulé animace, vysoké rozlišení až do 4K a další vizuální hody a triky zajišťují, že RuptureFarms i další okolní místa vypadají skutečně neuvěřitelně.

Moderní analogové ovládání nyní nabízí větší kontrolu nad Abem a poskytuje i zbrusu nové triky, jako je třeba plné volné míření, možnost hodit granát za vás anebo se protáhnout nenápadně vkleče někde. To pochopitelně otevírá dveře zcela novým taktikám a trikům, jak se se hrou porvat. Autoři ale nezapomněli ponechat v záloze ani (digitální) ovládání tradiční, kdo by snad jiné prostě nesnesl po minulém dílu…

Hra „Oddworld: New ‚n‘ Tasty“ nenabízí jen nová místa, ale také řadu tajných míst. Tak třeba po Rupture Farms vás čeká Monsaic Lines, chrámy ve Scrabanii a Paramonii, … A i pak na vás autoři mají nachystáno v rukávu ještě pořád pár pěkných překvápek…

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
349 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 35 bodů

VIDEA

Oddworld New 'n' Tasty - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 10 GB
Systém: Windows 7
Jazyk: