Kdo by neznal Pata a Mata? Tato dvojice šikulů žárovku nejspíš nevymění, místo toho vás však každopádně pobaví. Hra vychází ze stejnojmenného seriálu a je cílena především na mladší hráče. To se projevuje jak v grafickém zpracování a animacích, tak složitosti hádanek a celkového herního konceptu, který by se dal nejvíce připodobnit k adventuře.

K dispozici máte hlavní herní režim, ve kterém se budete snažit řešit hádanky s jednotlivými hrdiny i jejich vzájemnou součinností. Odměnou vám budou veselé animace, u starších hráčů doplněné také pěknou dávkou nostalgie. Kromě toho je zde i několik miniher, jako například skládání puzzlů nebo minigolf, ve kterém otestujete vaši přesnou ruku a odhad.

VÍCE
  • Celosvětově známý seriál. (Pat a Mat jsou známí po celém světě. Hra nesklouzává k pouhému „využití“ jména, ale opravdu napodobuje oblíbený televizní seriál na vašem počítači.)
  • Stejní Pat a Mat jak je znáte z televize. (3D reprodukce obou loutek. Hra vypadá zrovna jako televizní seriál)
  • Humor pro každého (legrační animace, vtipné situace, zábavné činnosti po celou dobu hraní.)
  • Neobvyklé řešení problémů (Vytváření „neuvěřitelných strojů“ atd.)
  • Vysoký počet vložených “mini her” a “mikro her”.
  • Pro široké spektrum hráčů. Vhodné pro děti i jejich rodiče. Občasným hráčům se bude líbit humor, snadné ovládání, praví hráči ocení originální přístup a neobvyklá řešení
Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
115 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Pat & Mat - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: Pentium III
RAM: 512 MB
Grafická karta: Geforce nVidia GeForce 5000 / ATI Radeon 9000
HDD: 500 MB
Systém: Windows XP, Vista, 7
Jazyk: