Plants vs Zombies Garden Warfare

Plants vs. Zombies Garden Warfare je něco jako Call of Duty: Modern Warfare, ale s rostlinami a zombíky. Likvidujte zombíky, rostliny i nové postavy arzenálem chytrých zbraní napříč celým světem Plants vs. Zombies. Můžete si vyzkoušet kooperaci i hru více hráčů, stačí pozvat své kamarády a první klíček k bojovému úspěchu je na světě!

Explozivní akční hra Plants vs. Zombies Garden Warfare vás uvrhne do zákopů. Vyhazujte do vzduchu zombíky, rostlinky a celou škálu postav obřích světů, kde se mísí propracovanost tradičních online stříleček a svěží humor série Plants vs. Zombies. Vydejte se s přáteli online kooperativních režimů zasejte semínka vítězství!

VÍCE

V Plants vs. Zombies: Garden Warfare najdete silné charaktery na straně rostlin i zombíků a je jen na vás, aby jste si vybrali, za jakou stranu budete hrát. Zahradní válku si můžete zahrát v online bitvách až pro 24 hráčů a také spojit síly s přáteli v on-line kooperativním režimu až pro 4 hráče. Svoje oblíbené kytičky a zombíky si můžete vylepšit stovkami unikátních předmětů a přizpůsobení.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
229 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Plants vs Zombies Garden Warfare - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3 Ghz Dual
RAM: 4 GB
Grafická karta: NVIDIA 8800GT / AMD Radeon HD 5750
HDD: 15 GB
Systém: Windows 7, 8
Jazyk: