Portal 2

Pokračování jedné z nejlepších logických her, kterou si můžete zahrát. Portal 2 opět postaví hráče před složité hádanky, které bude muset zdolat, aby se dostal dále. Hráč se opět vžije do role Chell, která bude muset opět stát proti Aperture.

VÍCE

Portal 2 se odehrává několik set let po událostech jedničky. Všechno je rozbořené a zarostlé. Do budovy Aperture Science nikdo nevkročil desítky let. Hlavní hrdinka zůstává stejná, po události jedničky samozřejmě přežila a Chell je opět v zajetí !

Ve hře bude spousta nových prvků a celkově se jedná o mnohem větší projekt. Herní doba nemá být natažena pomocí zvýšené obtížnosti, ale spíše díky novým mechanismům a většímu rozsahu. Nové mechanismy a hratelnostní prvky ve dvojce nebudou nijak přehnaně obtížné – budou jednoduše uchopitelné, tak jako v prvním díle. V něm bylo potřeba mít portály neustále na paměti a přemýšlet jinak, než v běžné hře. Ve druhém díle to bude podobné. Cílem je, aby se lidé při hraní dvojky cítili chytře a byli často překvapeni. Portal 2 nebude akční hra, nebude ani vyžadovat rychlé reflexy. Bude především o logickém uvažování a řešení hádanek. Podle vývojářů je mnohem zajímavější odměňovat hráčovo přemýšlení.

Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 3 HODIN
399 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 40 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Portal 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.0 GHz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 128 MB
HDD: 8 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Jazyk: