Portal Bundle

Portal Bundle obsahuje :

  • Portal 1
  • Portal 2

Portal 1 – Samostatná hra ze světa Half-Life 2 točící se kolem umísťování portálů využitelných při řešení logických problémů. Hlavní hrdina je vybaven speciální zbraní, jejíž výstřel kamkoli na zeď nebo na podlahu otevře portál. Díky nim se budete moci pustít do řešení velmi nápaditých logických hádanek nebo do přemísťování ruzných předmětů.

VÍCE

Portal 2 – Portal 2 se odehrává několik set let po událostech jedničky. Všechno je rozbořené a zarostlé. Do budovy Aperture Science nikdo nevkročil desítky let. Hlavní hrdinka zůstává stejná, po události jedničky samozřejmě přežila a Chell je opět v zajetí !

Ve hře bude spousta nových prvků a celkově se jedná o mnohem větší projekt. Herní doba nemá být natažena pomocí zvýšené obtížnosti, ale spíše díky novým mechanismům a většímu rozsahu. Nové mechanismy a hratelnostní prvky ve dvojce nebudou nijak přehnaně obtížné – budou jednoduše uchopitelné, tak jako v prvním díle. V něm bylo potřeba mít portály neustále na paměti a přemýšlet jinak, než v běžné hře. Ve druhém díle to bude podobné. Cílem je, aby se lidé při hraní dvojky cítili chytře a byli často překvapeni. Portal 2 nebude akční hra, nebude ani vyžadovat rychlé reflexy. Bude především o logickém uvažování a řešení hádanek. Podle vývojářů je mnohem zajímavější odměňovat hráčovo přemýšlení.

Schovat
Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
429 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Portal Bundle - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.0 GHz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 128 MB
HDD: 8 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7
Jazyk: