Pro Cycling Manager 2014

PC (Steam)Platforma:
Simulátory - Ostatní Sim.Žánr:
CyanideVýrobce:
19. Června 2014Datum vydání:
Jazyk:

Ve hře Pro Cycling Manager se ujímáte role profesionálního cyklisty a cestujete světem, abyste se zúčastnili těch největších soutěží profesionálního okruhu!

Veďte své závodníky akcí nabitou cyklistickou sezónou 2014! Budete zodpovědní za efektivní správu týmu, nábor, smlouvy závodníků, vyjednávání, smlouvy se sponzory, trénink i kalendář týmů! Zúčastněte se více než 70 závodů (včetně prestižní Tour de France a Vuelta) a 130 klasik ve více než 550 etapách, které slibují prohloubený realismus a vyžadují naprosté nasazení.

Pokud chcete dosáhnout vítězství, musíte pro závod zvolit tu nejlepší strategii. Vydávejte příkazy svým závodníkům, vytvářejte pro svého vedoucího ty nejlepší podmínky a zajistěte, aby jeho tým aplikoval vaši taktiku, díky které získá dokonalou výhodu!

Pro Cycling Manager je letos plný nových funkcí a představuje realističtější a rozmanitější zasazení, ve kterém můžete během anglické sekce Tour de France 2014 závodit i v „GMT“! Nové animace závodníků, nový a intuitivní design rozhraní, bohaté možnosti přestupů, nová správa smluv a financí, větší zapojení sponzorů, kteří vám nabídnou prototypy z oddělení R&D, čerstvé strategické možnosti během závodu… tato verze Pro Cycling Manager je bohatší a rozmanitější než kdy dřív!

Tato hra nabízí strhující sólový režim, ovšem své schopnosti můžete poměřit proti soupeřům v režimu Armada pro více hráčů, který představuje neutuchající herní svět s kalendářem závodů. Případně si můžete vytvářet vlastní soutěže a hrát s přáteli!

Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
249 Kč
Vaše cena:

VIDEA

Pro Cycling Manager 2014 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.2 Ghz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 11 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: