Project CARS 2

Pro všechny fanoušky a nadšence automobilových simulátorů je hra Project CARS svatý grál a druhý díl bude ještě o chlup lepší! Nový Project CARS 2 je evoluce původní hry, která dokázala ukrást srdce nejednomu automobilovému fandovi. Opět se dočkáte nejpropracova­nějších automobilových závodů, které si můžete zahrát na PC! Na vývoji hry se podíleli jak samotní hráči, ale tak profesionální automobilový závodnici, kteří do hry vnesli své zkušenosti a znalosti. Díky tomu všemu se stal Project CARS 2 jasnou volbou pro e-sport v oblasti závodů.

VÍCE

Hra Project CARS 2 přináší téměř opravdový zážitek ze závodů, který vás dokáže zcela pohltit. Každý sebemenší detail je věrnou kopií reálného prostředí. Prožijte opravdovou atmosféru závodů, vaše tělo se bude zmítat v záplavě adrenalinu, když budete „řezat“ poslední zatáčku, abyste dosáhli pěkného umístění. Jedině Project CARS 2 vám umožní prožít podstatu skutečných závodů se vším tím, co k nim patří.

Do vašich nenechavých rukou se dostanou velice zajímavé automobily a výběr je opravdu velkolepý. Od GT automobilů, přes závodní „žihadla“ až po nejmodernější testovací prototypy současnosti, dokonce si budete moci vyzkoušet i exotické hyperautomobily. Project CARS 2 vám nabídne přes 170 licencovaných automobilů od různých výrobců, které budete moci pořádně prohnat po okruhu.

Největší lákadlem celé hry Project CARS je především precizně zpracovaná herní fyzika automobilů při závodění, jízdní model, který nemá konkurenci. Hráč musí počítat s povrchem trati, jestli je povrch mokrý nebo zledovatělý a díky dynamickému počasí bude muset velice rychle reagovat na změny. Závody jsou ještě těžší díky vylepšené AL, které dokáže hodně potrápit. Závody vás vezmou na jen různější místa na tomto světě a podíváte se do všech koutů země.

Project CARS 2 je opravdu pro pravé automobilové hráče, kteří milují výzvy a chtějí si užít nejdokonalejší herní závody současnosti.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
629 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 63 bodů

1-4 | 5-6
VIDEA

Project CARS 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 3.5 GHz Intel Core i5
RAM: 8 GB
Grafická karta: min. NVidia GTX680
HDD: 50 GB
Systém: Windows 10
Jazyk: