Prototype dává neopakovatelnou možnost se vžít do role Alexe, který je nakažený virem, který mutuje lidské hostitele do bizardních mutantů. Jen u Alexe dochází k tomu, že vir neničí jeho tělo ani mysl, ale postupně ho mění v pravou biologickou zbraň. Stává se z něho dokonalý mutant. O své minulosti nic nevíte a marně se snažíte odhalit tajemný příběh, který se skrývá někde v neznámu. Prototype je akční hrou, která se odehrává v hustě osídleném New Yorku a pohltí každého, kdo se k této hře přiblíží. Děj celé hry poté mění válka, ve které jsou 3 různé strany. Alex, vojsko a nakažení lidé. Otevřený svět Vám dá velkou volnost při hraní a celý příběh, který je odehrávám je kolem roku 2008.

VÍCE
  • Rychlý a smrtící tvar-posunující souboj: Přemněnte své tělo podle aktualní situace. Od drápů, mečů, kladiv do bičů, vyberte tu správnou zbraň pro odpovídající situaci. Změňte svou obranu na štít nebo brnění, nebo použijte své pokročilé senzory (termální vidění, vidění infikovaných) pro sledování vašich nepřátel.
  • Za hranicemi pohyblivosti a obratnosti: Hladké a plynulé skákání z budovy na budovu, běhání po stěnách, odrážení aut a všeho co je ve vaší cestě. Přizpůsobivý parkour vás nechá se pohybovat volně přes ovetvřená prostranství New Yorkského města.
  • Unikátní maskovací schopnosti: Zkonzumujte kohokoliv a kdykoliv, vemte jejich vzhled a převezměte jejich vzpomínky a speciální dovednosti.
  • Hluboké spiknutí ovládá děj: Probudíte se bez vzpomínek na minulost… jen záhadné síly a vodítko do města v Idaho. Ponoříte se do záhady vašeho původu, pravé podstaty své síly a vaší součastí ve vytváření čtyřicetiletého spiknutí.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
429 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 43 bodů

VIDEA

Prototype - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.6 GHz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 8 GB
Systém: Windows XP, Vista
Jazyk: