Pure Farming 2018

PC (Steam)Platforma:
Simulátory - Ostatní Sim.Žánr:
Ice FlamesVýrobce:
13. Března 2018Datum vydání:
Jazyk:

Využijte nejnovějších technologií i dokonale zpracovaných licencovaných strojů a dohlédněte na všechny aspekty moderního farmaření. Cestujte mezi Evropou, Asií i oběma Amerikami a pěstujte místní plodiny, jako jsou například konopí, káva či olivy. Vychutnejte si krásy farmaření ve třech jedinečných herních režimech připravených na míru jak ostříleným virtuálním zemědělcům, tak i naprostým nováčkům.

VÍCE
  • Vše v jednom – Otestujte své schopnosti v takřka všech myslitelných aspektech moderního farmaření, jakou jsou například živočišná výroba, práce v sadu i sklenících, kultivace polí, zelená energie a další.
  • 100% licencované stroje – Usedněte do kabin věrohodně zpracovaných zemědělských vozidel od vedoucích značek průmyslu, jako jsou například Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi a řada dalších. Modely zpracované do posledního detailu, a to včetně váhy a odpovídajících fyzikálních modelů, vám zajistí realistický a hluboký zážitek z řízení moderní farmy.
  • Farmaření po celém světě – Cestujte mezi svými farmami v Itálii, Kolumbii, Japonsku či americké Montaně. Pěstujte jedinečné místní plodiny a využijte specializovaných strojů, které se v zemědělských simulátorech dosud neobjevily, například sázeč rýže, sklízeč konopí a další.
  • Farmaření pro každého – Tři rozdílné herní režimy pro různé herní styly. Ve Volném farmaření si vychutnáte svobodu i náročné podmínky při provozu vlastní farmy, Moje první farma vám umožní osvojit si základy zemědělství a Farmářské výzvy otestují vaše schopnosti v úkolech s náročným zadáním.
  • Krásy přírody – Pokochejte se strhující krajinou čtyř různých kontinentů a vychutnejte si realistickou a detailně zpracovanou grafiku.
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
99 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 10 bodů

VIDEA

Pure Farming 2018 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.3 GHz i5
RAM: 4 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 12 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: