Resident Evil 6

Postapokalyptická hra Resident Evil 6 Vás zcela jistě vtáhne celou duší do hry. Nebude ani zdaleka jednoduché ubránit se chodícím zombie a zároveň dávat pozor, abyste se nestali jedním z nich. C-virus se přesunul do Severní Ameriky, kde Vás zcela okatě bude provázet celou hrou. Rozhodně Vás neminou noví přeživší, se kterými budete moci spolupracovat a táhnout za jeden provaz.

VÍCE

Pokračovatel survival hororu, jež posunuje děj v čase kupředu, kdy uběhlo již deset let od incidentu v Raccoon City a prezident USA se rozhodl odhalit pravdu spjatou s tímto místem. Bioteroristický útok ovšem způsobí, že se prezident promění v zombii a Leon S. Kennedy, který je jedním ze dvou hlavních hrdinů hry, musí zabít svého přítele.

Resident Evil 6 tak nabízí dvě dějové linie, kdy jedna bude za Leona a druhá za Chrise Redfielda. Chris ve své zápletce odletí do Číny, kde má zabránit pokusu o podobný útok. Incident z Raccoon City se tedy odehrává znovu, ale ve větším měřítku. Kromě dvojice známých hrdinů se objevují i nové postavy, kdy každá bude mít jedinečnou roli v příběhu.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
189 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 19 bodů

VIDEA

Resident Evil 6 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.4 Ghz Dual
RAM: 2 GB RAM
Grafická karta: min. GeForce 8800GTS
HDD: 16 GB
Systém: Windows XP / Vista / 7 / 8
Jazyk: