Rising Storm 2 Vietnam

Nesnesitelné horko a dusno, ovádi neustále štípají, ani na minutu nedají pokoj. Všudy přítomný pocit nebezpečí, neviditelný nepřítel, to je vietnamská džungle, ve které sídlí vojáci vietcongu čekající na vhodnou chvíli k úderu. Vítejte v pekle, tedy ve vietnamské válce. Slavná série Rising Storm, vybudovala svoji skvělou pověst na reálnosti bojů, reáliích a především na skvělém a funkčním herním sytému, který je zábavný, ale hodně tvrdý a nemilosrdný. Stačila pouhá jediná zbloudilá kulka či šrapnel a byl jsi tuhý jako prkno. V předchozí sérii jsme se podívali především na bojiště druhé světové války, ale tentokrát se dostaneme do pořádného konfliktu a tím je vietnamská válka.

VÍCE

Rising Storm 2: Vietnam nám opět nabídne krvavý konflikt, který vám ukáže hrůzy válek. Proti sobě budou stát dva hlavní aktéři války, a to americké vojenské síly a partyzáni z vietcongu. Každá ze zúčastněných stran má své výhody a zápory, které je nutné při hře akceptovat. Americké síly mají výhodu lepší výzbroje, např. leteckou podporu v podobě vrtulníků, které mohou zasáhnout přímo na bojišti. Proto můžete očekávat rychlé přesuny po celém bojišti. Nebo můžete z vrtulníku ostřelovat nelítostné nepřátele a tím podporovat své spolubojovníky. Při hraní za americké jednotky dostanete do rukou známé zbraně jako je M14 atd. Síly vietcongu nabídnou horší výzbroj, ale za to mohou využívat různé nástražné systémy, sítě tunelů (tunely umožňují rychlý a především skrytý přesun po bojišti) a povedené maskování vojáků vietcongu. Proti vrtulníkům využívají síly vietcongu slavné RPG a poté se vám do rukou dostane slavná útočná puška AK-47.

Ve hře projdete různými druhy bojišť počínaje nepropustnou džunglí, dostanete se na vietnamský venkov nebo do města Každé bojiště má své úskalí a při bojích ve městech platí jiná pravidla než v džungli. Rising Storm 2: Vietnam nabídne skvělou herní zábavu z nového prostředí.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
129 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 13 bodů

VIDEA

Rising Storm 2 Vietnam - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.5 GHz i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850
HDD: 12 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: