RollerCoaster Tycoon 3 Platinum

PC (Steam)Platforma:
Strategie - BudovatelskéŽánr:
AtariVýrobce:
26. Října 2006Datum vydání:
Jazyk:

Platinová edice obsahuje základní hru a také dva rozšiřující datadisky Soaked ! a Wild !

Roller Coaster je nyní kompletně 3D a umožňuje vám sledovat celý park z jakéhokoliv místa. Postavte dráhu a pak se po ní sami projeďte a otestujte si jak bude na návštěvníky působit. Na scénu také vstupuje nový systém osvětlení který v noci dává parku novou dimenzi a umožnuje vám vytvářet na obloze pyrotechnické efekty.

Rollercoaster Tycoon 3 – Soaked Datadisk Nabízí hráčům více než 50 nových drah a většina z nich má co do činění s vodou. Hráči mohou vytvářet soustavy bazénů, ohromné vodní skluzavky nebo bazény s vlnobitím. Bavte se společně s návštěvníky parku, kropte je vodními děly, prožeňte je podvodními tunely a nechte je skočit z nejvyšších skokanských můstků a sledujte jak rozstříknutá voda opláchne všechny čumily. Krom toho zde najdete zbrusu novou horskou dráhu nazvanou Roller Soaker!

Rollercoaster Tycoon 3 – Wild Povedené rozšíření RCT3, které nabízí dostatečnou porci zábavy v nové kampani a poněkud zjednodušenou zvířecí říši. Do lehkého nadprůměru vyzdvihuje datadisk „lovecká minihra“ a jiné svěží novinky. Jinak ale Wild nezaujme natolik, aby se dokázal přenést přes stín zajímavějšího prvního datadisku Soaked!

Hra není skladem
nelze momentálně zakoupit
499 Kč
Vaše cena:

VIDEA

RollerCoaster Tycoon 3 Platinum - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 0.7 Ghz
RAM: 128 MB
Grafická karta: 32 MB
HDD: 0.5 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7
Jazyk: