S.T.A.L.K.E.R. Bundle

Balení obsahuje kompletní edici všech dílů populární FPS s názvem S.T.A.L.K.E.R.

Obsahuje :

  • S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
  • S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
  • S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
VÍCE

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jistě všichni znáte obrovskou katastrofu, která se odehrála 12.4.2006 v Čer­nobylu. Ve S.T.A.L.K.E.R­.u s právě tímto tématickým podtitulem Shadown of Chernobyl. Budete se muset vydat do této zóny, abyste získal informace, artefakty, které poté předáte a rozuzlíte skrytá tajemství. Musíte se však držet stranou, útočit ze zálohy, protože armáda po Vás půjde, přeci jen, jste zloděj.

Právě to dělají Stalkeři – dobrodruzi, kteří v Zóně hledají artefakty a anomální formace, po nichž je mezi jistými organizacemi a skupinami velká poptávka. Hráč se ocitne právě v roli takovéhoto Stalkera. Vydává se do Zóny, aby získal různé informace, technologie a artefakty, jež by mohl prodat a s jejichž pomocí se mu možná podaří rozplést tajemství stojící v pozadí všech zdejších podivných událostí.

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

Příběhový prequel titulu S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, který začíná tím, že skupina stalkerů pronikne poprvé do samého epicentra Zóny, do jaderné elektrárny v Černobylu. Tento odvážný kousek bohužel spustí neočekávanou reakci, masivní výbuch anomální energie, který začne překotně měnit celou Zónu. Staré oblasti mizí, nové vznikají a s neustálými změnami roste nejistota i napětí mezi jednotlivými frakcemi.

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

S více jak dvěma milióny prodaných kopií, nová epizoda z mezinárodně známe S.T.A.L.K.E.R. série navazuje na první díl Shadow of Chernobyl. S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat opět zavede PC hráče do okolí Černobylské atomové elektrárny, která explodovala v roce 1986. Tato zvaná „Zóna“ je vysoce kontaminované území hlídané armádou a obývána Stalkery, moderními lovci štěstí, kteří hledají nové artefakty. V roli agenta Alexandera Degtyareva, převlečeného za Stalkera, hráč musí vyřešit tajemné zmizení pěti vojenských helikoptér a postavit se tváří v tvář několika skupin Stalkerů.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
249 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 25 bodů

VIDEA

S.T.A.L.K.E.R. Bundle - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2.2 Ghz
RAM: 1 GB
Grafická karta: 128 MB
HDD: 6 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7
Jazyk: