Saints Row The Third

Bláznivá akce, které není nic svaté, takto by šlo popsat Saints Row: The Third. Ve hře se rovnou vžijete do role vůdce obrovského gangu, který musí vybojovat své místo v novém městě. Zažijete šílené akce, honičky, přestřelky, závody prostě a jasně se nebudete v Saints Row: The Third nudit.

VÍCE

I tentokrát budete vsazeni do role hrdiny předchozích dvou dílů a po boku své kamarádky Shaundi se tentokrát budete muset rozkoukat v novém městě Steelport, kde přesedlal celý gaing 3rd Street Saints. Ve své někdejší baště Stilwateru si totiž nechali narůst takové ego, že se spolčili se zkorumpovanou korporací Ultor, začali prodávat vlastní trička, nachystali o sobě celovečerní film a přitom si stále mysleli, že jsou nedotknutelní.

Když se pak Saints během jedné obyčejné vloupačky pokusili vybrat sejf banky, která patřila zlounovi Phillipu Lorenovi, poštvali proti sobě příliš těžkou váhu. O jeden napínavý únos, přestřelku a bláznivou misi později se tedy ocitnete v novém městě. Orientovat se tu budete snadno, protože Volition celou metropoli designovali s ohledem na hráče: z každého kopečku vždy uvidíte na mrakodrapy v centru, abyste snadněji určili vlastní polohu na mapě vůči středu metropole, a ve městě bude několik snadno zapamatovatelných míst, hospod, či pomníků, podle nichž hravě najdete cestu.

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
169 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 17 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Saints Row The Third - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 10 GB
Systém: Windows XP, 7
Jazyk: