Shadow Warrior 2

Shadow Warrior 2 je pokračováním úspěšné krvavé FPS hry, která dokázala skvěle skloubit brutální podívanou, osobitý humor a téměř dokonale vybroušenou hratelnost, která se vám dokáže dostat hodně rychle pod kůži. Hráč po pár minutách hry dokáže kosit hordy démonů a lidských protivníků, jako zralé obilí. S novým dílem přicházejí zajímavé novinky a herní možnosti, ale jádro prvního dílu zůstalo téměř nedotčeno. Proč měnit něco co perfektně funguje.

VÍCE

Ve druhém díle se opět vžijeme do role Lo Wanga, který ve svých rukou třímá legendární katanu, se kterou rozsévá zkázu mezi démony a lidmi. Lo Wang se pustí do křížku s čínskou Triádou, která mu neměla zkřížit cestu. Jak už to tak bývá, do světa byli omylem vypuštěni démoni, kteří řádí jako černá ruka, proto je nutné je zastavit stůj co stůj. Kdo jiný se může postavit démonům, než samotný Lo Wang, který pošle démony tam, odkud přišli. Shadow Warrior 2 bude stejná akční jízda, jako v minulém díle. Plná vtipu, narážek a osobitého humoru, který ze hry dělá něco více, než brutální akční jízdu.

Největší novinkou, kterou nabízí Shadow Warrior 2 je především kooperační hraní. Právě možnost zahrát si společně s kamarády tuhle brutální jízdu, až ve čtyřech lidech, dostává hra zcela jinou šťávu. Čím více hráčů je ve hře, tím je to větší nejen zábava, ale především výzva. Hra na vás bude posílat další a další hordy démonů nebo lidských nepřátel. Budete se muset sakra ohánět, abyste se prosekali cestu k cíly. Další významnou novinkou je generované prostředí. Nejedná se o klasické generované prostředí, ale každá mapa při novém hraní bude o znatelnou část přeměněná a nebude vždy stejná! Jako např. propojování realit, kdy hráči budou prolínat mezi dvěma světy, ten lidský je světem démonů. Shadow Warrior 2 nabízí hodně a proto neváhejte a zažijte velké dobrodružství.

Shadow Warrior 2 nabízí:

  • Ve hře můžete použít okolo 70 zbraní
  • Kooperační hraní až mezi čtyři hráči najednou
  • Generování a úpravy map
  • Noví zajímaví démoni a protivníci
  • Ještě akčnější a krvavější akce než v minulém díle
Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
469 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 47 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Shadow Warrior 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3-6300
RAM: 8 GB
Grafická karta: 1 GB
HDD: 14 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: