Sniper Ghost Warrior 2

PC (Steam)Platforma:
Akční - 1st personŽánr:
CI GamesVýrobce:
15. Března 2013Datum vydání:
Jazyk:

Dokážete se vžít do role novodobého ostřelovače? Jestli ano, tak hra Sniper Ghost Warrior 2 vám to splní. Druhý díl přináší zásadní vylepšení v chování střelby od nutnosti počítat s větrem až po rozlišení vzdálenosti. Hráč se podívá do různorodého prostředí a do rukou se mu dostanou reálné modely zbraní. Lovu zdar!

VÍCE

Pokračování ostřelovačské akce, kde se opět vžijete do kůže snipera a budete plnit na trpělivost těžké mise s odstraňováním nepohodlných osob a odhalováním spiknutí. Tentokrát navíc hru pohání graficky excelující CryEngine třetí generace.

Druhý díl veleúspěšné hry přináší ještě více akce než jeho předchůdce. Díky enginu CryENGINE 3 jsou mise ve hře Sniper: Ghost Warrior 2 graficky strhujícím zážitkem a jejich zdolání je proto opravdovou výzvou. Tak co, máte tu odvahu si znovu obléci maskovací oblek a v roli odstřelovače zvláštní jednotky se pustit za nepřáteli?

Hra Sniper: Ghost Warrior 2 kombinuje trpělivé vyčkávání, přesné ovládání a mistrovství střelby s uměním kradmého postupu, tichou likvidací nepřátel, akčními pasážemi a kooperativní hrou

Schovat
Doručení: ihned
V ŘÁDU SEKUND
89 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 9 bodů

1-4 | 5
VIDEA

Sniper Ghost Warrior 2 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 Ghz Dual
RAM: 2 GB
Grafická karta: 512 MB
HDD: 9 GB
Systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Jazyk: