Spyro Reignited Trilogy

Jak je již u většiny remasterů zvykem, zábavný a chytlavý příběh zůstal totožný, ale došlo ke kompletní úpravě grafického enginu a celou hru si tak nyní můžete projít v detailním 4K rozlišení. Vývojáři dále upravili ovládání a vytvořili množství přepracovaných cut-scén a vylepšených herních postav. Stejně tak byl vylepšen i herní soundtrack, což je bezpochyby důležitý prvek, jenž hráče doprovází celou hrou.

Spyro the Dragon

První díl herní série, ve kterém se poprvé setkáte s hlavním hrdinou, dráčkem Spyrem. Ten se společně se svým kamarádem Sparxem vydává zachránit ostatní draky, které zaklel zlý Gnasty Gnorca.

Spyro 2: Ripto´s rage

V pokračování se dráček Spyro se svým kamarádem Sparxem rozhodnou navštívit nová zasluněná místa, kde si chtějí na chvíli odpočinout od deštivého počasí a všudypřítomného bláta. Projdou tedy portálem do říše Alavar, ale místo relaxování na plážích se musí postavit Riptovi a jeho kumpánům. Místo dovolené tak Spyro musí zachránit celou říši před zkázou.

Spyro: Years of the dragon

Poslední díl začíná v zemi draků na oslavách Roku draka. Během těchto bujarých oslav se do země draků nosí dračí vejce. Oslavu však naruší zaječice Bianca a její armáda nosorožců, kteří drakům v době poobědového spánku všechna vejce ukradnou. Spyro se svým kamarádem Sparxem jsou posláni dopadnout zloděje a vrátit ztracená vejce.

Doručení:
DO 24 HODIN
979 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 98 bodů

VIDEA

Spyro Reignited Trilogy - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 4 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 40 GB
Systém: Windows 7
Jazyk: