Stardew Valley

Chcete se bavit u komplexního sandboxu se ohromným objemem obsahu, který si vás získá svojí vybroušenou hratelnosti a návykovostí, to vše zabalené v nádherné pixelartové grafice? Tak určitě sáhněte po Stardew valley, která toto vše nabízí.

Do rukou se vám dostane farma ve venkovském údolí a je jen na vás, jak ji budete dále rozvíjet a zvelebovat. Čeká na vás spousta práce, protože farma má své nejlepší dny dávno za sebou. Okolní země je plná balvanů, zarostlá křovím a posetá náletovými dřevinami. Bude to pořádná fuška, ale hodně zábavná.

VÍCE

Stardew valley by šla přirovnat k zemědělské Terraria, protože ovládání je na stejné úrovni, inventář vaší postavy je přehledný a postaven na stejném principu. Díky tomuto vydařenému mixu se stává hraní Stardew valley velice intuitivní a má jednoduchou hratelnost, která přesto jde do hloubky a hráč si na ni velice brzy zvykne a přejde mu rychle do krve. Hraním si budete postupně osvojovat nové dovednosti a možnosti, které se vám budou určitě hodit. Časem se naučíte pěstovat nejrůznější plodiny, chovat zvířata, tkát z vlny látku, kopat v dole suroviny či dokonce vyrábět sýry z kozího mléka.

Možností je tu skutečně hodně a opravdu si stačí zvolit, jakou činnost budete chtít dělat a proč. Stardew valley nabízí pravý sandbox do kterého se naplno ponoříte. Nemusíte se bát, že byste se museli jen starat o farmu a pořád dokola farmařit. Budete moci prozkoumávat své okolí. Pomáhat místní obyvatelům, budovat komunitu, přicházet na tajemství, která celé údolí zahaluje či jen relaxovat, a nebo chodit jenom na ryby. Stardew valley také nabídne boj v temných koutech dolů kam se můžete vydat za dobrodružstvím.

Stardew valley je opravdu 100% sandbox, který toho nabízí neskutečně moc a jeho doménou je pomalé herní plynutí, které dává pocit, že si můžete vše v klidu užít. Nic vás nebude honit ani omezovat. Užijte si skvělou hru.

Schovat
Doručení:
DO 24 HODIN
549 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 55 bodů

VIDEA

Stardew Valley - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz
RAM: 2 GB
Grafická karta: 256 MB
HDD: 0,5 GB
Systém: Windows Vista, 7, 8, 10
Jazyk: