Brutální zábava, která si vás podmaní a nepustí ze svých spárů, to je nový Tekken s číslovkou 7. Po-zvedněte pěsti a vydejte se na krvavou stezku, ve které bude moci zvítězit jen jeden. Nový díl opět přinese léty prověřenou hratelnost, která stojí za úspěchem celé herní série Tekken. Hratelnost bude opět na nejvyšší možné úrovni, aby vám ovládání velice rychle přešlo do krve a pro matadory série Tekken se nic nemění a ti si opět okamžitě užijí tu pravou a nefalšovanou jízdu.

Sedmý díl hry nabízí realistickou grafiku, které ještě více umocňuje zážitek z hraní. Vizuální stránka hry se díky Unreal Engine 4 dostala na úplně novou úroveň. Skvělé animace soubojů, parádní efekty: blesky, střely, smrtící paprsky, až po kusy žhavé lávy. Nový díl bude pastva pro vaše oči i uši.

Tekken 7 završí hlavní dějovou linku, která byla od prvních dílů stále rozšiřována o zajímavé zvraty až se celý svět rozdělil na dva nesmiřitelné tábory. Sedmý díl přinese vyřešení odvěkého sporu mezi členy rodiny Mishima – Heihachim a jeho synem Kazuyou. Opět si užijete skvělou hratelnost, také se dočkáte grafických hodů a uzavření jednoho velkolepého příběhu, to je nový Tekken 7.

Doručení:
DO 24 HODIN
299 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 30 bodů

1-4 | 5-8 | 9
VIDEA

Tekken 7 - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: i3
RAM: 6 GB
Grafická karta: 2 GB
HDD: 60 GB
Systém: Windows 7, 8, 10
Jazyk: