Tesla Effect A Tex Murphy Adventure

PC (Steam)Platforma:
Adventury - 3DŽánr:
ATLUSVýrobce:
8. Května 2014Datum vydání:
Jazyk:

Tex Murphy je drsný americký soukromý polda v té nejlepší tradici podobných brakových knih a filmů (fandové detektivního žánru jistě znají pojem „Gumshoe“) a díkybohu, dnes i parádních her! Vše se zde odehrává ve fiktivní dystopii poté, co došlo ke třetí světové válce. Místo děje je San Francisco okolo let 2050. Tex je jako hlavní hrdina férový a rovný chlapík s láskou k bourbonu, cigaretám a silným sklonem k neustálému dostávání se do potíží.

Tex Murphy se vzbudil. Jeho hlava ho bolí a je na jakémsi divném místě (požární žebřík z jeho kanceláře na vrcholu Ritz Hotelu). Prostě jen další nepříjemné ráno pro jednoho z posledních soukromých oček. Tedy, to si myslí Tex. Vzápětí se mu do mysli ale vkrade jiná divná a nezvyklá myšlenka – něco, anebo někdo, mu vymazal paměť a to přesně v rozsahu sedmi posledních let. Motivovaný nejsilnější kávou světa, ztracenou láskou a touhou po pomstě, Tex musí rozplést tento gordický uzel, jenž za sebou upletl a sledovat svoje vlastní kroky zpět. A jak do toho zapadají všechny ty vraždy, podezřelé agendy jistých lidí a ztracené technologie Nikoly Tesly? Jak Tex upřímně doufá, když to vše vyřeší, opět se mu podaří zjistit o sobě vše a přitom samozřejmě ještě zabránit četným zločinům.

VÍCE

Série Tex Murphy zraje ale naštěstí jako víno, jelikož na tento další díl jsme si museli počkat celých 16 let! Hra byla uvedena v roce 2014 a jak je zvykem, čeká zde na vás spousta nebezpečných kočiček, morálně dvojznačné charaktery a tuny mystérií.

V čem je ovšem série nová a čím bezesporu ihned uhodí do očí každého fanouška – ke všemu tomu nám přibylo i HD živé video jakožto hlavní způsob interakce s okolním 3D prostředím. Hra vás odmění za svoji pozornost náročnými logickými puzzly, interaktivními rozhovory, větvícím se příběhem a několika různými konci.

Co se týče herců, tak zde najdete řadu (relativně) slavných jmen:

  • Todd Bridges (Willis z Diff'rent Strokes)
  • June „TV's Greatest Mom“ Lockhart
  • Larry „Soup Nazi“ Thomas (Seinfeld)
  • Kevin „Tom Servo“ Murphy (Mystery Science Theater 3000)
  • Původní Tex, Chris Jones
Schovat
Doručení:
OBVYKLE BĚHEM 2 HODIN
49 Kč
Vaše cena:
Nákupem získáte: 5 bodů

VIDEA

Tesla Effect A Tex Murphy Adventure - video

OBRÁZKY

HARDWAROVÉ NÁROKY

Procesor: 2 GHz Dual Core
RAM: 4 GB
HDD: 15 GB
Systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Jazyk: